Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Okulary dżokejskie

6 odpowiedzi w tym temacie

Aelirenn

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWawa
Witam wszystkich,

zarejestrowałam się na forum, bo widzę, że czasami pisują to profesjonaliści, a potrzebuję porady.
Mianowicie zużyły mi się okulary, których używam do jazdy w teren, kiedy jest szybki galop. Porysowane są już tak, że nic nie widać.

Wczoraj pojechaliśmy w teren, wiadomo - wiosna, koni nawet zachęcać nie trzeba było :) Z błotem w ustach niewiele da się zrobić (no weź się człowieku nie szczerz podczas porządnego galopu :mrgreen:), ale piach w oczy i pęd powietrza wyciskający łzy, powoduje, że jadę prawie na ślepo, co mi za bardzo nie odpowiada.

Stare okulary były przeznaczone na strzelnicę, miały bardzo dobre parametry i mieściły się idealnie pod kaskiem. Niestety kupiłam kiedyś okazyjnie dwie pary i już takich nie dostanę.

Próbowałam wyguglać jakiś sklep z goglami dla dżokejów i nic.

Może ktoś z was ma namiar na sklep w Warszawie lub intrenetowy, gdzie mogłabym takie gogle kupić?
Thank you from the mountain :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
poszukaj na serwisie wyścigowym www.finisz.pl/forum
arkady66

Aelirenn

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWawa
Niestety, nie znalazłam tam przydatnych informacji. Ale zarejestruję się i wrzucę moje pytanie, może ktoś będzie mógł pomóc.

Fonetyka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 992 postów
najtaniej kupić przez kogoś we Włoszech , najlepiej u producenta Ornella Prosperi
Możesz też zadzwonić do sklepu Mustang , który ma siedzibę na Partynicach we Wrocławiu- mają często bardzo nie drogie okulary wyścigowe.

elwira

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Polecam sklep http://www.saddlery....s-coloured.html
Bardzo szybka realizacja zamówień, bezproblemowa obsługa.
W polskich sklepach można kupić je np tu: http://sklep.horses....-wyscigowe.html
Zdjęcia z wyścigów konnych
www.facebook.com/finiszpl

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
no fajnie ale małym druczkiem jest napisane że wysyłka w ciągu 21 dni czyli dziś zamawiamy na prezent pod choinkę ... haha
arkady66

elwira

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Dlatego poleciłam sklep, który bardzo szybko i sprawnie realizuje zamówienia.
Zdjęcia z wyścigów konnych
www.facebook.com/finiszpl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych