Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Stajnie w Łodzi i okolicach.Trochę AKTUALNOŚCI !

Stajnie w Łodzi i okolicach.T

344 odpowiedzi w tym temacie

AsAra

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Na chwile obecna nie bo stajnia dopiero się otworzyła, w zasadzie wznowiła działalność. Będą jeszcze odnawiane boksy i inne poprawki ;) reklama jeszcze nie ruszyla tak na prawde ;) ja narazie wyrazam tylko moje subiektywne zdanie ;)

julia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1446 postów
A jakie są tereny na Malowniczej, bo z tego co wiem to najnowszym krojobrazem ma byc obwodnica? :)

AsAra

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
Puki co jej nie ma, a nawet jesli pewnego dnia bedzie to zawsze mozna pojechac sobie boczkiem do lasu wiączyńskiego ;) kawalek dalej ale równie przyjemnie ;) ewentualnie w drugą stronę polami ;) plus, że są to obrzeża ŁDZ więc terenów nie brakuje ;) :D

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
A podobniesz w Zgierzu lub niedaleko ma sie otworzyc ekskluzywna stajnia mają byc tam niby dwie hale i wogóle ma byc swietnie i to sie buduje. Czesto widuje ich koniowóz lecz niemoge zapamietac jak sie nazywa ta stajnia chyba na s ale niejestem pewna . Moze ktos wie?

olka-heniek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 946 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZgierz
w Zgierzu? pierwsze słyszę... Wiem,że gdzieś za Klękiem też coś ma być ale o Zgierzu nie słyszałam,ciekawe gdzie :P
"koniom i zakochanym inaczej pachnie siano"

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
A słyszałam że gdzies w klęku:P A ta w zgierzu ma byc niedaleko tam gdzie były kębliny

julia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1446 postów
Heh, Kębliny 'były"? raczej nadal są, a od żgierza do kęblin jest kawałek drogi więc to chyba jest bardzo możliwe ze chodzi o tę stajnię w klęku:)

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Nie to nie o tą stajnie chodzi:P ale co to za nowa stajnia w klęku?

olka-heniek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 946 postów
nie ma jeszcze ;) Ma coś się budować ....

AsAra

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów
teraz tych stajni wokol Łodzi jak grzybow po deszczu, a i tak caly czas cos nowego powstaje ;)

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
No może w końcu coś fajnego bedzie :D

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
Dokładnie ;D
A w jakich wy stajniach jeżdzicie ? ;) Podoba wam się tam czy nie ?
Ogólnie chciałabym wiedzieć do jakich stajni warto jechać a jakie omijać w miare mozliwości ( niestety to jest czasem temat wrażliwy ).
NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE nA śWiEcIe LeŻy Na KoŃsKiM gRzBiEcIe

Agulaj79

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5422 postów
Jak dla mnie piszecie czarną magię. Za moich czasów stajni można było policzyć na palcach u jednej ręki. Teraz są nazwy i miejsca które znam tylko z forum :) Najlepiej jest u mnie! Może trochę mi samotnie jeździć w tereny, ale przynajmniej nikt mi nie mówi co mogę, a co nie :)

erin

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Jakie stajnie w Łodzi polecacie, gdzie można się czegoś konkretnego nauczyć?
Macie może jakieś informacje o stajni Las Pegaz?

Co do aktualności to nie wiem na ile dla Was to będzie nowość, ale stajnia Skansen na Cieplarnianej już nie funkcjonuje.

Marcysia304

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
http://www.stara-kuznia.pl/ - czy ktoś mógłby powiedzieć co to za stajnia? Tak trafiłam ostatnio na ich stronę, ale nic się na niej nie zmieniło od 3 lat... :D

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
A co uważacie o arabice? I gdzie warto konia postawic?

maarcia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 55 postów
Stara kuźnia obecnie ma tylko hotel dla koni, warunki całkiem, całkiem, chociaż ja byłam tam tylko 2 razy jak szukałam miejsca dla konia. Warto konia postawić w Grotnikach! cudowna stajnia, cudowni ludzi, świetne warunki dla konia i jeźdzca! a co Las Pegaz-również bardzo przyjemna stajnia, z świetną trenerką!
"All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared..."

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
Jeśli chodzi o Arabike to tam tylko z własnym koniem. Mam znajomą która trzyma tam swojego rumaka i jest bardzo zadowolona ze stajni. Przynajniej na razie ceny są jakies normalne za hotel bo z tego co zauważyłam wszystko idzie w góre. ;( Ja gdybym szukała miejsca dla swojego konia to szukalabm przede wszystkim krytej ujezdzalni bo teraz bez tego to jest ciezko.. Las Pegaz za bardzo nie znam, ale z tego co wiem jest to stajnia bardzo chwalona ;)
Jeśli chodzi o jakas stajnie gdzie mozna sie czegos nauczyc to teraz z tym ciezko...Jak jest dobra stajnia to brak trenera i na odwrót. Ja z tego co wiem to nauczyc sie mozna w Zbyszko, Grotnikach, Skotnikach ( z tym ze tam sa tylko male konie ), no w ŁKJ-cie....hmm.... nic m wiecej nie przychodzi do glowy ;) to sa przede wszystkim stajnie z dobrymi trenerami lub bylymi zawodnikami.

A jakie stajnie z waszych dośwaidczen lepiej omijać ???
NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE nA śWiEcIe LeŻy Na KoŃsKiM gRzBiEcIe

olka-heniek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 946 postów
ja jeśli chodzi o stajnie rekreacyjne z możliwością jazdy to mało zorientowana jestem ;)
w arabice kiedyś miesiąc konia trzymałam..nie jest źle,właściciel przesympatyczny,duże padoki..Chociaż bywa drażniące sprowadzanie klaczy przez hale no i moje konisko całe obite było bo tam nie ma jakiejś selekcji wśród koni.
Obecnie stoję w Klęku i jestem bardzo,bardzo zadowolona :)

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Klęk jest ogólnie bardzo chwalony ale niema dojazdu... Dzis w arabice byłam i nawet mi sie podobało. Konie bardzo dużo pościelone mają i widac że grzeczne , szczęśliwe i wybiegane :D Właściciel bardzo miły i sympatyczny lecz niema wolnych miejsc hah. Jak zwykle w dobrych stajniach brak miejsc ale powiedział ze moze sie zwolni do sierpnia :DD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych