Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Stajnie w Łodzi i okolicach.Trochę AKTUALNOŚCI !

Stajnie w Łodzi i okolicach.T

344 odpowiedzi w tym temacie

Oli-Sma

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Polecam stajnie na Starowej Górze - jest bardzo ładna. Typowej rekreacji już tam nie ma. Obecnie są tam prowadzone treningi ujeżdżeniowe przez młodą dziewczyne.

gunia6

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTarnowska Wola 75
zapraszam do odwiedzenia naszej stajni, ok 40 km od Łodzi.
kameralna stajnia, 3 ha pastwisk, 2 wolne boksy.
Sasiadujemy z lasem, do dyspozycji ujezdzalnia 30x60m wraz z przeszkodami treningowymi,
www.stajniapodlipa.pl
Gosia 600954372

suzy00

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Szukam małej/średniej stajni rekreacyjnej z niezbyt skomplikowanym dojazdem z górnej, dąbrowy, chojen ... poruszam się mpk. Nie jeżdżę od roku i bardzo mi tego brakuje. Szukam też możliwości spędzania czasu w stajni, pomocy. Jeździłam 5 lat rekeracyjnie, prowadziłam jazdy, opiekowałam się końmi i stajnią. Ktoś coś wie?

leonek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCentrum
Wolne boksy - Ślądkowice koło Łasku, Pabianic, szybki dojazd S14 z Łodzi, zapraszam.
601790877

Oli-Sma

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Wyświetl postUżytkownik suzy00 dnia 09 sierpień 2015 - 10:53 napisał

Szukam małej/średniej stajni rekreacyjnej z niezbyt skomplikowanym dojazdem z górnej, dąbrowy, chojen ... poruszam się mpk. Nie jeżdżę od roku i bardzo mi tego brakuje. Szukam też możliwości spędzania czasu w stajni, pomocy. Jeździłam 5 lat rekeracyjnie, prowadziłam jazdy, opiekowałam się końmi i stajnią. Ktoś coś wie?

Możesz zobaczyć sobie Stajnię Grot. Od roku dużo się tam pozmieniało. Jest młody trener, fajne podejście do koni i jeźdźców. Można jeździć w zastępie ( maks 4-5koni) jak i brać treningi indywidualne. Bardzo ładne konie jak i cała stajenka :) Aktualna strona jest na facebooku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych