Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Stajnie w Łodzi i okolicach.Trochę AKTUALNOŚCI !

Stajnie w Łodzi i okolicach.T

344 odpowiedzi w tym temacie

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
A ta stajnia w Klęku ma jakąś strone internetową ? Bo szerze mówiąc nic o niej nie słyszałam
NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE nA śWiEcIe LeŻy Na KoŃsKiM gRzBiEcIe

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Chyba nie mają strony. Też kiedyś szukałam i nie znalazłam.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

erin

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
A jakieś informacje o stajni Equestro?

olka-heniek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 946 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZgierz
Klęk nie ma strony...ale fakt,dojazdu nie ma. Jedynie busy Zgierz-Stryków można sobie wysiąść na trasie a dalej piechotka :/
"koniom i zakochanym inaczej pachnie siano"

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów

Wyświetl postUżytkownik erin dnia 10 kwiecień 2012 - 20:14 napisał

A jakieś informacje o stajni Equestro?
z tego co wiem to jest to dobra stajnia bardzo się ceniąca poza tym...osobiście nigdy tam nie byłam ale b. dużo o niej słyszalam ze ma dobre konie i nawet dobrych trenerów, ale jak jest naprawde to trzeba samemu sie tam przejechac ;)

A znacie może jakies stajnie w Aleksandrowie Łódzkim i okolicach ? Co tam sie teraz dzieje ?

olka-heniek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 946 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZgierz
najbliżej masz Adamów..ale już niedługo- do czerwca Włodek ma czas tam być,później remonty i kolejna stajnia,ale bardziej na fryzy nastawiona :) Pensjonat tez ma być z tego co mi wiadomo,ale okaże się :)
Dalej masz Sobień, Malwinkę...
"koniom i zakochanym inaczej pachnie siano"

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
No tak Adamów Stary, Nowy ;) Sobień, Malwinka w której jeździłam swego czasu ;) Wiki chyba też zaliczy się do tego ;) Jest jeszcze jedna ale już nie pamiętam nazwy no i stajnia na Rąbieniu ( ale tu nie ma o czym gadać ;/ ) . Olaaaaa, no i brak Smolisa !!!!!!!!!! ;P

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Stajnia karkosy ? Da sie czym tam dojechac czyli mpk?

Marcysia304

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
Em... to się znajduje 40 km. od centrum Łodzi, więc autobusem tam nie dojdziesz... :/

Tusiaczkowa;)

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Ja jeżdżę i trzymam obecnie konia w stajni Orkisz na tomaszowskiej i jestem bardzo zadowolona :)

Dialletta

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
A powiedzcie mi kochani... Stajnia Equestro, to stara stajnia Piaf czy zupełnie inna? Bo tam na Wiskitnie było kilka stajni (do Pasji uczęszczałam) i nie jestem pewna czy to zupełnie inna stajnia czy właśnie Piaf bo podobno zmienili nazwę, albo mi się coś pomyliło (:

Tusiaczkowa;)

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
tak Equestro to stary Piaf. Przeniesli się z Wisńiowej góry na Wiskitno i Pasja i Equestro są teraz na przeciwko siebie.

Dialletta

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Hmm... Z Wiśniowej Góry... rozumiem, aczkolwiek nurtuje mnie jeszcze jedno :D

Jadąc od Rzgowskiej, to po prawo była jakaś stajnia (wydaje mi się, że też był to Piaff, albo nazwy mylę), 100-200m dalej po lewo Pasja i tu rodzi się to nękające uczucie czy Equestro to ta po prawo przed Pasją czy inna ;x

Bo nie wiem czy jak pojadę, to będę znała dojazd czy będę musiała się zorientować, jak dojechać do Equestro od Kolumny (:

+ polecacie ją do treningów? (:

erin

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Wyświetl postUżytkownik Dialletta dnia 15 kwiecień 2012 - 23:06 napisał

Hmm... Z Wiśniowej Góry... rozumiem, aczkolwiek nurtuje mnie jeszcze jedno :D

Jadąc od Rzgowskiej, to po prawo była jakaś stajnia (wydaje mi się, że też był to Piaff, albo nazwy mylę), 100-200m dalej po lewo Pasja i tu rodzi się to nękające uczucie czy Equestro to ta po prawo przed Pasją czy inna ;x

Bo nie wiem czy jak pojadę, to będę znała dojazd czy będę musiała się zorientować, jak dojechać do Equestro od Kolumny (:

+ polecacie ją do treningów? (:

Jadąc od Rzgowskiej na Wiśniową Górę Equestro jest po prawo, po lewo jest Pasja.
Obywdnie stajnie są oznaczone szyldami.

Kahlan

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
plus jeszcze dalej masz stajni e Las Pegas, jednak nie jest ona oznaczona w żaden sposób, ani nie ma tam jazd dla osób nie posiadających konia bądź nie dzierżawiących.

zależy jakie są Twoje oczekiwania odnośnie treningów, różnym osobom pasują różne treningi, pojedź, do Equestro, zapisz się na 3-4 treningi/jazdy i sprawdź. Będzie Ci odpowiadać - zostań, nie będzie, to szukaj dalej. ja się z Equestro/Piafem rozstałam ładnych parę lat temu, obecnie jestem tam tylko odwiedzającym. :)
"Don't throw your lifelines away" (a-ha)

sesje zdjęciowe! zapraszam: kahlan_amnell@op.pl

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Ile kosztuje postawienie konia w arabice?

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Ponawiam pytanie . Ile kosztuje pensjonat w arabice?

xHeroinax

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
Indzoyana, myślę, że najlepsza odpowiedź na to pytanie uzyskasz dzwoniąc do właściciela. Jeżeli nikt tutaj nie potrafi Ci odpowiedzieć na pytanie to może właśnie powinnaś zadzwonić?

W stajni "Orkisz" przy ul. Tomaszowskiej 147a aktualnie są dwa wolne boksy. Zapraszamy na hotel !
www.stajniaorkisz.strefa.pl

Kahlan

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
wie ktoś może coś na temat stajni, która znajduje się w Niewieszu (za Poddębicami, jadąc w kierunku Uniejowa)? Ogromne padoki, karuzela, ponoć sporo koni tam jest. Ktoś coś wie?
"Don't throw your lifelines away" (a-ha)

sesje zdjęciowe! zapraszam: kahlan_amnell@op.pl

Fuchaq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 81 postów
Czy znacie może stajnie gdzie potrzebują zaawansowanych jeźdźców do pomocy w zamian za jazdy? Na razie jeszcze siedzę na Smulsku i mam serdecznie dość tej stajni ... Atmosfera w prawdzie jest świetna ale tylko jak się ma swoje towarzystwo .. a takto nie jest już tak fajnie jak kiedyś ... słyszałam, że na Olechowie kogoś potrzebują .. Wiecie coś o tym bądź o innych stajniach? A może ktoś z was potrzebuje kogoś do pomocy?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych