Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Trener Łódż!!!

15 odpowiedzi w tym temacie

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Poszukuję trenera lub trenerki do dscyplin skoków. Cena by nie przekraczała 50zł . By dojezdzał do arabiki do której mam plan sie przenieść. Kogo polecacie?? A co do ujezdzenia to tez piszcie chętnie wzieła bym kiedys jakis trening ujezdzeniowy.

mazurowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
hej a jaki masz stopień zaawansowania? bo w takiej cenie i z dojazdem mogę polecić dobrego doświadczonego zawodnika Mateusza Ruprechta
nie miałeś siwego, nie miałeś dobrego :)

elekt20

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
widziałem go kilka razy na zawodach i chłopak dalej sie rozwija trenuje chyba z Bogdanem Kuchejdą więc w tej cenie nikogo lepszego napewno sie nie znajdzie

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
A Mateusza Ruprechta znam :P Nawet onim niepomyslałam jako o trenerze haha :D A co myslicie o Jacku Stasiaku?

elekt20

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
no to jeszcze lepsza kandydatura

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Piszesz o stasiaku?

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Hmm... niewiem który jest lepszy.... Mam dylemat :/

hanoii1010

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Ja osobiście polecam Beatę Glistę-Piwko. Mnie akurat skoków JESZCZE nie uczy, ale słyszałam same dobre opinie :)

martulla

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów
Ja polecam Mateusza Ruprechta lub Andrieia Shalohima bo są najlepsi :PPPP

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów

Wyświetl postUżytkownik Kucuś dnia 11 czerwiec 2012 - 19:57 napisał

A mnie się zdje że powinnaś zacząć od znalezienia w końcu konia a dopiero potem szukać trenera . Poza tym personalnie porównujesz trenerów i weryfikujesz ich umiejętności a sama dopiero zaczynasz zabawe ,to chyba trochę nie po kolei i nawet niezbyt elegancko.
nie wiesz
Kucyś weryfikuje ich umiejętności ponieważ szukam dobrego trenera . A ty mnie w życiu na koniu nie widziałaś wiec nie wiesz jakie mam umiejętności oraz jakie umiejętności ma mój koń racja nie jest to jakiś koń wysokich konkursów . Ciebie tez nie widziałam na koniu więc nie będę oceniać.

Aileris

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1184 postów
Kucuś, no stress, koleżanka najpierw chciała znarowione i surowe za pieniądze robić, potem już za darmo się oferowała, ale ciągle jak widać nie znalazła, to te treningi chyba na miotle;)

Aydindril

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Czy możecie polecić jakiegoś trenera, który znajdzie czas 2x w tygodniu na treningi? Okazuje się, że wcale to takie łatwe nie jest. :(

A jakieś informacje o p. Marchwickim? Dojeżdża? Jaka cena?

Tusiaczkowa;)

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
W sumie nie wiem gdzie zapytać więc zapytam tutaj ;p jak żle trafiłam to pokierujcie proszę :)
Otuż orientuje się ktoś jak się cenią za "zrobienie" konia? Chodzi mi o danie Go np. na przyuczenie lub "odrobienie" do jakieś stajni i ile mniej wiecej za to biorą?

salkada

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 490 postów
Tusiaczkowa od 400 w górę - miesięcznie + hotel.
99% problemów z komputerem jest gdzieś między klawiaturą a krzesłem

Tusiaczkowa;)

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Wyświetl postUżytkownik salkada dnia 17 luty 2014 - 19:18 napisał

Tusiaczkowa od 400 w górę - miesięcznie + hotel.
Dziękuję :)

Aydindril

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
ponownie do góry...

jakiś trener/zawodnik dojeżdżający? (ew. można go dowieźć). 2-3x w tyg. Stasiak niestety odpada. A Ruprechta w Łodzi już nie ma. :(
cena też żeby była w granicach 50-80 zł (o ile to możliwe)... :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych