Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[adresy] weterynarze

204 odpowiedzi w tym temacie

TUM

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Czy ktoś wie co dzieje się z p. dr Czaplicką

KM03

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 324 postów
Znacie moze " konskich dentystow" najlepiej ze wschodniej czesci kraju?

Hajfunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • Miejsce zamieszkaniapomorskie
Witam!
Też szukam weta, który dobrze robi zęby w Pomorskim. I w ogóle w całej tej Forumowej wyliczance wetów jest słownie JEDEN z pomorskiego!!! Czy wszyscy wyemigrowali na południe?

ioanna

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniazielona gora
witam.szukam dobrego weterynarza by zrobil badania konia ktorego chce kupic.nie mieszkam na stale w polsce i nie mam pojecia do kogo sie zwrocic

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
ioanna a gdzie aktualnie stoi koń??
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

ioanna

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniazielona gora

Gaga napisał:

ioanna a gdzie aktualnie stoi koń??
na razie nie wiem,bo go jeszcze nie znalazlam.do polski przyjade 7 sierpnia.nie ma to chyba wiekszego znaczenia bo jesli mu zaplace to chyba bedzie mogl przyjechac.chyba najwazniejsze jest by zrobil porzadne badania,bo kon pojedzie za granice i musi byc dobrze przebadany,kto zniesie placz mojej corki jak mu cos bedzie dolegalo.

vera23

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawy
Moze ktos moglby polecic jakiegos fachowca od koni ale z woj. kujawsko-pomorskiego ewentualnie z pogranicza wojewodztwa mazowieckiego i kuj-pom , zalezy mi na konsultacji i przebadaniu kupowanych koni oraz stala opieke weterynaryjna, bede wdzieczna :grin:

Alhaja

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1012 postów

DYRA_2005 napisał:

p. Kiemcik ja osobiście nie miałam z nim do czynienia ale mojej koleżance operował konia i ona jest nim zachwycona ponieważ odwalił podobno kawał dobrej roboty a podkreślę że była to operacja na kości;

też polecam, sympatyczny i miły pan ... do tego bardzo dobry ...

u mnie robił tylko USG bo na szczęście nie musiał interweniować w poważniejszych sprawach, ale z tego co słyszałam, to uratował niejednego konia..

w naszej miejscowości miał kiedyś operować klaczkę z przepuchliną...jednak właścicieli "odstraszył" ceną, zdecydowali się na trochę tańszego weta, który zoperował im tego konia... efekt taki, ze koń dostał ponownie przepuchliny wskutek źle wykonanego zabiegu ... więc jak widać w takich sytuacjach warto zapłacić trochę więcej i mieć zdrowego konia ... zaznaczam, że różnica w cenach nie była jakaś wielka ... no ale cóż, niektórym nawet 50 zł szkoda ... a przecież chodzi o życie konia .. :/

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
w woj. łódzkim polecam Adama Majchrzaka, młody ale świetny lekarz. Ma usg i rtg. To lekarz "pierwszego kontaktu" naszej stajni. Wszyscy wlasciciele a szczegolnie konie jestesmy z Niego zadowoleni. Nie jedno juz z nami przezyl.
podaje tel 608 096 493

michalina

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
woj. śląskie polecam lek.wet. Bożena Latocha. Od niedawna jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i nie zamieniłabym za żadne skarby. Gorąco polecam.
tel. 608 43 77 69

Cartago

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOstrobudki
a ja polecam mojego kuzyna, czyli Macieja Przewoźnego
tel. 600855362 woj. wielkopolskie

KOSZATNICA

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSIEDLCE
KARCZ z janowa podlaskiego601946001 BLANKA WYSOCKA-warszawa 603584824

Arabiana

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Ja szukam jakiegoś weterynarza "na wszelki wypadek" z okolic Kołobrzegu, Nowielic. (woj. zach. pom.)

maggie1x1

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Włodzimierz Woźniak - 502 573 797 tylko trzeba się liczyć z tym, że wciąż ma/jest u pacjentów. To jednak świadczy, że jest rozchwytywany i o jego fachowości :D

Arabiana

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
mam nadzieję :mrgreen: moja klacz na szczęście nie choruje (od 4 lat jak ją mam nigdy nie potrzebowała weterynarza) ale jeszcze wiele może się zdarzyć, chociaż mam nadzieję, że nie będę zmuszona wzywać weterynarza

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów

Alhaja napisał:

DYRA_2005 napisał:

p. Kiemcik ja osobiście nie miałam z nim do czynienia ale mojej koleżance operował konia i ona jest nim zachwycona ponieważ odwalił podobno kawał dobrej roboty a podkreślę że była to operacja na kości;

też polecam, sympatyczny i miły pan ... do tego bardzo dobry ...

u mnie robił tylko USG bo na szczęście nie musiał interweniować w poważniejszych sprawach, ale z tego co słyszałam, to uratował niejednego konia..

w naszej miejscowości miał kiedyś operować klaczkę z przepuchliną...jednak właścicieli "odstraszył" ceną, zdecydowali się na trochę tańszego weta, który zoperował im tego konia... efekt taki, ze koń dostał ponownie przepuchliny wskutek źle wykonanego zabiegu ... więc jak widać w takich sytuacjach warto zapłacić trochę więcej i mieć zdrowego konia ... zaznaczam, że różnica w cenach nie była jakaś wielka ... no ale cóż, niektórym nawet 50 zł szkoda ... a przecież chodzi o życie konia .. :/

Chyba "Kmiecik" :cool: Tylko jego wzywam do problemów z końmi.. Bardzo uczciwy, mówiący jasno jak sprawa stoi, bardzo profesjonalny. Przy okazji wizyty i pogaduszek można się od niego sporo dowiedzieć, zawsze dokładnie tłumaczy co i po co robi i co to jest. Co podaje o jakim działaniu i tak dalej. W razie paniki warto czasem zadzwonić i się spytać, często udziela porad telefonicznych w nagłych przypadkach :mrgreen: Nie robi wielce mądrych min i nie chodzi koło konia godzinami ale konkretnie sprawdza wszystkie prawdopodobne objawy. I jednocześnie mówi co właśnie robi.

Na dolnośląskim tylko Kmiecik... nie słyszałam osobiście, by ktoś się na nim zawiódł rzeczywiście. Warto dodać, że nie ma żadnych spraw sądowych a propos błędów w sztuce lekarskiej bądź "zabicia" konia... no i 20-sto letnia praktyka przy koniach. Warty swojej ceny.

No ale chyba się rozpisałam, koniec peanów na cześć dobrego weta :mrgreen:

zarzarrosa

Advanced Member

• Moderator
  • 4215 postów

Deya napisał:

Chyba "Kmiecik" :mrgreen:
wydaje mi się że właśnie o Kmiecika chodziło DYRA_2005.. zwykła literówka :mrgreen:
Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie.

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze wsi
Nas leczą państwo Raczkowscy- Alicja i Józef z łódzkiego. Leczą u nas także pan Grzegorz Trzeciak, Szpotański i Michał od Szpotańskiego.
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni"
Terry Pratchett "Muzyka Duszy"

ms_konik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Miejsce zamieszkaniamazowieckie
Ja polecam Agatę Kamionkę-Flak.
Kompetentna, obowiązkowa, solidna, słowna, doskonale zorganizowana, dobrze wyposażona(RTG).
Działa na terenie Mazowsza, chociaż pewnie bardziej okolice Wawy.
Bardzo poważnie podchodzi do każdej dolegliwości.
Ufam w 100%.
Nie zawiedliśmy się na niej ani razu!!!!

Charizma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów
A ja polecam MICHAŁA KORNASZEWSKIEGO! Działa na terenie Dolnego Ślązka ale nie tylko.
Jest bardzo dobrze wyposażony RTG, USG , endoskop, specjalistyczny zestaw do robienia zębów itd!
Uczył sie Niemczech i to od razu widać. Poza tym sympatyczny, konkretny i dociekliwy!
Polecam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych