Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Szukam trenera - łódzkie

14 odpowiedzi w tym temacie

mayauel

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Poszukuję trenera ujeżdżenia z woj. łódzkiego który byłby w stanie dojechać w okolice zbiornika jeziorsko, czy mógłby mi ktoś kogoś polecić?

Miyako

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Z chęcią podłączyłabym się pod pytanie. ;)

Papla93

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejsce zamieszkaniaP-ce
Moze wiecej szczegółow, czego oczekujecie ?
Miłość do konia jest tak skomplikowania, jak miłość do drugiego człowieka...jeśli nigdy nie kochałeś konia, nigdy tego nie zrozumiesz...

add77

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
Ja polecam Aleksandrę Szulc i Karolinę Gogolińską :)

Baks

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ola Szulc nie dojeżdża na treningi z tego co wiem. Można jedynie wstawić do niej konia na hotel + trening a Karolina Gogolińska kiedyś dojeżdżała ale czy nadal to praktykuje to nie wiem.

dominoxs

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Wyświetl postUżytkownik Baks dnia 03 listopad 2013 - 19:17 napisał

Ola Szulc nie dojeżdża na treningi z tego co wiem. Można jedynie wstawić do niej konia na hotel + trening a Karolina Gogolińska kiedyś dojeżdżała ale czy nadal to praktykuje to nie wiem.
Ola Szulc czasami dojeżdża , trzeba się indywidulanie dopytać
A jeśli nie to , reasumując , nie ma w Łodzi trenera ujeżdżenia który dojedzie do ucznia ? Może jest w PL jakiś trener ujeżdżenia , który osiadl gdzieś daleko od zaludnionych terenów , i rozwazyłby transfer w okolice Łodzi - jest luka na rynku :)

Koniuszy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Gogolinska jest ok ma tam swoje ale treningi prowadzi uczciwie .
Szulc z G.D. jak to młode więcej arogancji opluwanie innych niż profesjonalizmu i umiejętności .
wiodące kluby z tradycjami ujezdzeniowymi w Polsce to Levada Zakrzow czy kowalscy konie Radzionkow;
dobra jest Marcelina Wojsz chyba z Łodzi trenuje gdzieś kolo Wrocławia i za granicą u Ulli Salzgeber znajdziesz ja na facebook
Pozdrawiam

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów

Cytat

Szulc z G.D. jak to młode więcej arogancji opluwanie innych niż profesjonalizmu i umiejętności .
taaa... a jej sukcesy i sukcesy jej podopiecznych biorą się z czego? Z opłuwania i arogancji?
Witki opadają czytając takie bzdury :shock:

Koniuszy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Wyświetl postUżytkownik Tiko dnia 08 czerwiec 2014 - 05:59 napisał

taaa... a jej sukcesy i sukcesy jej podopiecznych biorą się z czego? Z opłuwania i arogancji?
Witki opadają czytając takie bzdury :shock:
sukcesy ,jakie sukcesy ?
Sama propaganda sukcesu !

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów
Czekam na więcej, bo za chwile się dowiem, że wszystkie wyniki Oli i jej podopiecznych są ustawione i niesłuszne :D
Zresztą internetowi hejterzy zawsze żyją w świecie swoich fantazji....

Koniuszy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
No tak WItki opadają na 59@ w gp Oli na CDI Zakrzow 11 2013 r ale chyba sędziowie wredni!! starty zagraniczne też ledwie 61 pr
Podpięła się teraz pod juniorkę Gogolińskiej
Niesamowite osiągnięcia !!!

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów
No brawo, odnaleziony jeden przejazd 59%
Ale oczywiście nie dodałeś, że w trakcie trwania zawodów w konkursie CS-5 uzyskała 64%
A oprócz tego:
I pierwsze miejsce CDN BOBROWY STAW - CS-1 63,105%
I miejsce w konkursie CS I , ZOO Michałowice
II miejsce w konkursie Grand Prix KUR , CDN Bobrowy Staw 66,925%
A nawet w tym roku
CDI Saumur GP 65,300 % 3 miejsce
Oprócz tego zakwalifikowała się na MPMK z Negrem

A oprócz Julii (a piszesz, jakby to Ola ją zbałamuciła i to Julia trenowała Olę, a nie na odwrót -.- ) ma również innych podopiecznych.
Wprawdzie pozostających troche w cieniu ostatnich osiągnięć Julii.

Nie dziwie się, że ten mały światek ujeżdzeniowców w Polsce jest takim bagnem, skoro najlepiej zbesztać anonimowo (i to w sieci), zamiast trzymać kciuki (albo po prostu przemilczeć swoje frustracje), że komuś o własnych siłach udaje się coś osiągnąć, gdzieś pokazać. A skoro wg ciebie taka szuja z tej złej Oli, to o co się tak pieklisz? Życie przecież ją zweryfikuje. Tak jak to się zadziało z Rapcewiczem. Tyle ode mnie, bo internetowi hejterzy zawsze uważają, że mają racje....

Koniuszy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Wyświetl postUżytkownik Tiko dnia 13 czerwiec 2014 - 13:42 napisał

No brawo, odnaleziony jeden przejazd 59%
Ale oczywiście nie dodałeś, że w trakcie trwania zawodów w konkursie CS-5 uzyskała 64%
A oprócz tego:
I pierwsze miejsce CDN BOBROWY STAW - CS-1 63,105%
I miejsce w konkursie CS I , ZOO Michałowice
II miejsce w konkursie Grand Prix KUR , CDN Bobrowy Staw 66,925%
A nawet w tym roku
CDI Saumur GP 65,300 % 3 miejsce
Oprócz tego zakwalifikowała się na MPMK z Negrem

A oprócz Julii (a piszesz, jakby to Ola ją zbałamuciła i to Julia trenowała Olę, a nie na odwrót -.- ) ma również innych podopiecznych.
Wprawdzie pozostających troche w cieniu ostatnich osiągnięć Julii.

Nie dziwie się, że ten mały światek ujeżdzeniowców w Polsce jest takim bagnem, skoro najlepiej zbesztać anonimowo (i to w sieci), zamiast trzymać kciuki (albo po prostu przemilczeć swoje frustracje), że komuś o własnych siłach udaje się coś osiągnąć, gdzieś pokazać. A skoro wg ciebie taka szuja z tej złej Oli, to o co się tak pieklisz? Życie przecież ją zweryfikuje. Tak jak to się zadziało z Rapcewiczem. Tyle ode mnie, bo internetowi hejterzy zawsze uważają, że mają racje....
Witaki opadaja na te sukcesy Rapceiwczowi to możecie box posprzątać .

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów
I co, Koniuszy.
Tyle psioczyłeś, a póki co okazuje się, że Ola jest jedną z top zawodniczek polskich. Wyjeżdza za granice na starty, startuje na tych samych czworobokach z prawdziwymi sławami i skromnie przyznaje, że zbiera doświadczenie.
I dlatego ci, co chcą będą się rozwijać i osiągać sukcesy, a reszta ciamajd psioczyć po zakamarkach internetu....

miketixey

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
czego oczekujecie ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych