Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

KURS w łódzkim

7 odpowiedzi w tym temacie

balaszka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Witam serdecznie,

bardzo proszę o podpowiedź, gdzie w Łodzi, bądź z okolic Łodzi można przeprowadzić kurs na hipoterapeutę i jakie na dzień dziesiejszy są wymagania do przystąpienia do kursu.

Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

FrutinAa_17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
W łódzkim to się chyba nic nie dzieje jeśli chodzi o takie rzeczy....
NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE nA śWiEcIe LeŻy Na KoŃsKiM gRzBiEcIe

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
wymagania są takie że musisz mieć kasę a inne informacje to takie że tą kasę łatwo stracić .... haha
pisała o tym aniakoniara jak to zapłaciła kasę i jakoś kursu ukończyć nie mogła bo wciąż było o złotówkę za mało i minutę za póżno ...
odradzam
arkady66

taotao3

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
  • Miejsce zamieszkaniabieszczady
od 1 września Toporzysko Bór i firma Green Way ( ten kurs w Lalinie) organizują kursy, kolejne terminy będą pewnie w przyszłym roku.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no zawsze na dziwnych i śmiesznych kursach można łatwo utopić bezpowrotnie kilka tysięcy pln ...
znam takich przykładów kilkanaście w tym przypadek aniakoniara i do dzisiaj nie ma kursu i nie ma kasy ale ma za to odpłatny wstęp na kolejny kurs i kolejne egzaminy ... haha
odradzam kursy hipo i nieważne kursy na IRR ....
arkady66

Gabi1

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa

Wyświetl postUżytkownik balaszka dnia 21 sierpień 2012 - 20:44 napisał

Witam serdecznie,

bardzo proszę o podpowiedź, gdzie w Łodzi, bądź z okolic Łodzi można przeprowadzić kurs na hipoterapeutę i jakie na dzień dziesiejszy są wymagania do przystąpienia do kursu.

Dziękuję z góry za odpowiedzi Dołączona grafika

hej ;)

Jest w łódzkim kurs ;)

www.szkolenia-gw.p ja u nich robiłam kurs więc polecam ;) z tego co wiem niedawno otworzyli kursy w łódzkim

hippi11

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Gabi1 dnia 18 maj 2015 - 14:01 napisał

hej ;)

Jest w łódzkim kurs ;)

www.szkolenia-gw.pl ja u nich robiłam kurs więc polecam ;) z tego co wiem niedawno otworzyli kursy w łódzkim

Potwierdzam mamy nareszcie kurs w łódzkim ! właśnie Green Way otworzył niedaleko Radomska kurs i też serdecznie polecam mają świetnych instruktorów , atmosfera wszystko na plus

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
nie tak wszyscy na raz po kolei ... decyduje pierwszeństwo tym co zapłacili ... hahaha
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych