Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Gdzie na Obóz???

873 odpowiedzi w tym temacie

izunia

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Szukam miejsca gdzie bym mogła pojechać na obóz konny , czy znacie jakieś oferty(w miare dobre) no i nie zadrogo z góry dziękuje.....

Gość_Kluni_*

• Gość
Zobacz tę ofertę, może Ci się spodoba.
http://www.ania-wojtowicz.webpark.pl

Czardasz18

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 878 postów
  • Miejsce zamieszkaniasypialnia mafii ;D
Ja polecam SO Książ

http://www.stadoksiaz.pl/index_1.html wejdź w aktualności

Pozdrawiam
Co rude to .. piękne! :D

Cityboyek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 88 postów
Hej!!!Polecam gorąco Ośrodek Jeździecki "Kawalkada" koło Opola.Ja jężdże tam i mam swojego trenera IIklasy PZJ.Jest bardzo dobry i super przekazuje wiedzę.wejdz na www.kawalkada.pl

Tusia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
Ja z czystym sumieniem polecam obozy w LEWADZIE www.kjlewada.pl
Chyba jest troche drogo- ale warto. Jeśli ktoś chce zglebic tajniki ujezdzenia to jest swietne miejsce.
Dobrze ujezdzone konie, od których mozna sie wiele nauczyć, kompetentni instruktorzy.
No i świetne jedzonko ;)
Robiłam tam kurs instruktorski. Zawsze wolałam skoki, ale oni tam w Lewadzie sprawili ze teraz jestem bardziej ujezdzeniowo ukierunkowana :wink:
POLECAM!!!
Be happy for this moment, this moment is your life

malwag

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBelgia
Ja tez polecam Ksiaz. Moze nie ze wzgledu na to co sie nauczysz, ale ze wzgledu na atmosfere i przepiekne stado i okolice. No i poza tym cena nie jest wygorowana. Chyba najtansze obozy jakie organizuja.
A z innej beczki: Czardasz18 bylas w Ksiazu? Jesli tak to kiedy? Moze sie znamy?

Gość__*

• Gość
Polecam sprawdzić link:
http://obozyjezdzieckie.republika.pl/
Jestem tam co roku i jest suuuuuper. Rewelacyjne konie i bardzo dobry instruktor. Na tych obozach można się dużo nauczyć w praktyce i zdobyć dużo wiedzy teoretycznej. Poza tym oprócz koni są tam boiska do kosza, siatkówki, kort tenisowy, ping-pong i staw w którym można pływać w upalne dni. A to wszystko w otoczeniu Puszczy Białej.
Cały czas konie ogniska i zabawa. I jeszcze jedno - jest naprawdę TANIO. Polecam z całą odpowiedzialnością. Naprawdę warto.

Gość_Ara_*

• Gość
ja też polecam stajnię Nasza Szkapa ( http://obozyjezdzieckie.republika.pl/ ).
Naprawdę super atmosfera i dużo wiedzy o koniach. Ekstra tereny.

karolkarol8

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
No pewnie że najlepiej do "Naszej Szkapy".
A tak na marginesie pytanie do ARY: czy my w zeszłym roku nie byliśmy przypadkiem na tym samym obozie??

Gość_ARA_*

• Gość
całkiem prawdopodobne, w tym roku też się wybieram

Gość__*

• Gość
:twisted: A ja zapraszam do KJ ARAT w Golędzinowie k./Obornik Śląskich www.kjarat.republika.pl

Margiii

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTM
ja Książu NIE POLECAM!! byłam tam kilka lat temu i nie podobało mi sie!! atmosfera okropna! jedyne co tam było ok to to że troche poskakałam,było dobre jedzenie i ładne okolice ,których i tak nie można było legalnie zwiedzać(trzeba było sie wymykać albo rezygnować z jazdy)
"Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle."

Luelle

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
A ja polecam KUCLANDIĘ. Fajna atmosfera, dobrzy instruktorzy i wogóle fajnie jest :roll: http://www.kuclandia.republika.pl

malwag

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBelgia
Widać trafilas Margiii na dziwnych opiekunow. Ja okolice zwiedzalam caly czas, z zadnych jazd nie trzeba bylo rezygnowac. A jazd to i czasami po 6 godzin dziennie mialam :roll: Widac trzeba trafic na dobry turnus gdzie opiekunowie sa normalni.

Margiii

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTM
wiem wiem... nasz turnus był niestety jakiś felerny. ale to wystarczyło żeby mnie (i nietylko) zniechęcić
"Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle."

mrylka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 64 postów
Margii to trafiłaś tak jak ja... Książ wspomniam okropnie. Miałam okropnych instruktorów. A żeby gdzieś iść trzeba było się wymykać....

Gość__*

• Gość
:wink: A ja polecam KJ ARAT w Golędzinowie k./Obornik Śląskich. Zajrzyj na www.kjarat.republika.pl lub dzwoń 0 604 23 11 77

ten_veroniq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5417 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Rozglądam się za obozem dla nastoletniej dziewczyny o niezbyt wysokim stopniu zaawansowania w jeździe.
Chodzi mi o coś taniego (w miarę, oczywiście) i przede wszystkim - SPRAWDZONEGO. Opiekunowie organizujący czas poza zajęciami konnymi (albo chociaż pilnujący, aby wolny czas nie sprowadzał się do kopcenia fajek za stodołą) i wysokiej jakości instruktorzy, że o koniach nie wspomnę... To główne wymagania.
Gdzieś nad morzem, albo nad jeziorem (żeby były atrakcje), w promieniu 200 km. od Szczecina.
Możecie mi coś poradzić, podzielić się doświadczeniami? Będę wdzięczny :wink:
nie mam internetu do odwołania, kontakt 502 309 385

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
ee i Ty się pytasz?? Brzózki i Polikowscy na przykład!!
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

NorMada

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
a wiecie cos na temat obozow w stadninie "leśna wola"??jakie ceny,jacy ludzie..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych