Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Gdzie na Obóz???

868 odpowiedzi w tym temacie

geryk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Oferta z Książem wydaje się być bardzo ciekawa. Dzięki za wszystkie wpisy ;) Może warto by od czegoś zacząć.
Laserowa liposukcja to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.

Polny29

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Byłem w Iskrze, wszystkim mogę serdecznie polecić. :) Piękna okolica, świetna atmosfera.

Arnold67

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Wyświetl postUżytkownik izunia dnia 22 kwiecień 2005 - 14:35 napisał

Szukam miejsca gdzie bym mogła pojechać na obóz konny , czy znacie jakieś oferty(w miare dobre) no i nie zadrogo z góry dziękuje.....

Kiedyś byłem na obozie konnym w Ostrowie Wlkp., było fantastycznie. Super miejsce nieduża ok. 20 koni stadnina z okólnikiem, blisko las do jazdy w terenie, jeziorko, wspaniali instruktorzy

nowe jeansy Lee i Wrangler za pół ceny

Dołączona grafika

Maryska4

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik Polny29 dnia 11 maj 2016 - 13:07 napisał

Byłem w Iskrze, wszystkim mogę serdecznie polecić. :) Piękna okolica, świetna atmosfera.

A jak masz na imie? Ja byłam w tym roku na obozie własnie w Sztumskim Polu i potwierdzam, ze bylo genialnie!

Madziak58

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Ja mogę się pochwalić swoim wyjazdem na obóz konny niedaleko Lubięcina. Wspaniali instruktorzy, miła atmosfera, piękne konie oraz szlaki konne.
Jeśli chcesz więcej informacji to masz kontakt na stronie http://www.osrodek-pegaz.pl

michal92

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczecin

Wyświetl postUżytkownik Cityboyek dnia 06 maj 2005 - 21:43 napisał

Hej!!!Polecam gorąco Ośrodek Jeździecki "Kawalkada" koło Opola.Ja jężdże tam i mam swojego trenera IIklasy PZJ.Jest bardzo dobry i super przekazuje wiedzę.wejdz na www.kawalkada.pl

Ja również polecam , naprawdę warto , mój kuzyn był i wychwala ten ośrodek.

mantra

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Jeśli jest ktoś z woj. małopolskiego to warto pojechać na obóz letni na Klimkówkę. Moja córka drugi raz z rzędu sie tam wybiera :), oprócz nauki jazdy konnej, jest przejazd bryczką, warsztaty tematyczne itd. a przede wszystkim wspaniała lokalizacja i świetna atmosfera :)

maksiu432

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Taki trochę mało sprawdzony bo żadnych fajnych opinii nie ma :(
Sukienki princeski

chrapak

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniachrapak
Jest może organizowany jakiś obóz nad morzem? Dajcie mi znać, mogę pojechać w okolice Szczecina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych