Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Gdzie na Obóz???

957 odpowiedzi w tym temacie

Gość_...._*

• Gość
wiem ze malo czasu na oboz... ale esjtem w korpce.
do czarnego blota nie jede bo w sierpniu nie ma obozow, do ksiaza nie, bo nie fajnie.
i............. gdzie jeszczE?
wymagam (tylko:P):
jazda indywidualna (ww skiazu sie jezdzilo po 8 osob, vrrr)
cena do 1300zl
konie b. dobre sprawdzone, spokojne, rekreacyjne ale dobre lub sportowe
ujezdzenie, no i chce poprawic dosiad.. :wink:
ktos ma jakis pomys?

ten_veroniq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5417 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Gaga rozważam, rozważam :wink:
nie mam internetu do odwołania, kontakt 502 309 385

Gość__*

• Gość
w Dobrej(cena 900zł,3 jazdy dziennie,zajęcia z konmi,3 posiłki dziennie ale to tylko 10 dni) koło szczecina namiary: www.koniedobra.pl ale ta strona CHYBA dawno nie była aktywizowana więc w razie pytań zadzwonić do C.Wiercińskiego i się dowiedzieć. A co do koni to sa one bardzo fajne ale ja nie lubie Dagestana a trenerzy też super! Więc zapraszam;)
:wink: Wierciński kom. : (+48) 698 33 6666

ten_veroniq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5417 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
W życiu, żadna Dobra!! :wink: :wink: :)

Tak na marginesie... Dagestan był fajnym koniem. Naprawdę. Szkoda, że tak szybko go schrzanili, ale trudno się spodziewać czego innego, gdy niespełna trzylatek idzie pod rekreację.
nie mam internetu do odwołania, kontakt 502 309 385

Margiii

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTM
a przejrzyjcie może jakąś gazete o koniach-tam sie reklamują obozy-jest z czego wybierać
"Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle."

msz

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPionki
Zapraszam do naszej stajni : Stajnia Aquino - przede wszystkim jest tanio, milo i solidnie ;) Zakwaterowanie (w tym roku) w namiotach, male max 3-4 osobowe grupy i co wazne nasze konie nie sa jakimis rekreantami, to koniska ktore chodzily lub nadal chodza w malym sporcie mozna wiec nauczyc sie naprawde sporo. Nastawiamy sie glownie na skoki ale "pingwinki" tez sa mile widziane. Treningi prowadza osoby czynnie startujace w zawodach, jest opieka pedagoga, ubezpieczenie i sporo dodatkowych atrakcji. Mozna takze przyjechac ze swoim koniem.

Gość_Lego_*

• Gość
a kto z tego Aquino startuje??jaki program obozu bo na stronce nic nie ma:( msz instruktorzy rekreacji ,PZJ ,sportu,hipoterapii?? bo ja po tym jak wysłałem w zeszłym roku córkę na obóz pod Szczecin to okazało się ,że jazdy prowadziła niby instruktorka bez dokumentów i umiejętności..czy można przyjechać wcześniej na "jazdę próbną" ??

Gość_Anka._*

• Gość
Jaszkowo i tak jest najlepsze ;)! Nie znam nikogo komu by się tam nie podobało ;)
www.centrumhipiki.com

Gość_polciaa_*

• Gość
polecam gorąco ośrodek jeździecki Jana Lipczyńskiego w Annopolu. Wspaniała atmosfera, rodzinna (na jednym turnusie jest max 12 osó;), konie dobrze wyszkolone, a co najwazniejsze indywidualne podejscie do jeźdzca. W zeszlym roku byłam pierwszy raz, niestety tylko na tydzień, załowalam ze tak krótko bo aż żal z tamtąd wyjeżdżać. we wrześniu organizuja takze wyjazdy dla studentów. Można się naprawde dużo nauczyć. http://www.annopol.com/AJL/index.php

msz

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPionki
do Lego Zawodnicy to głównie jeźdźcy ze "Skarbu" Kozienice w ich barwach bowiem startujemy. Instruktor rekreacji, hipoterapii i jeżeli będą grupy typowo sportowe będzie także trenować instruktorka-zawodniczka. To mała , rodzinna stajnia, nie nastawiamy się na "sezonowy zarobek" , na jazdę próbną oczywiście można w każdej chwili przyjechać (proszę tylko o tel. - 507064018). Na naszym obozie będą głównie klubowicze (sierpień) ale zapraszamy także inne chętne osoby (głównie w lipcu).Pozdrawiam

Gość_konia_*

• Gość
Ja Książa również nie polecam. Byłam tam w zeszłym roku i nie jestem zadowolona. Pojeździć sobie można dużo temu nie zaprzeczam ale jeśli chodzi o nauke to... (chyba lepiej nie będę komentowała). W każdym razie powiem że nie nauczyłam sie tam kompletnie nic. Instruktorka od ujeżdżenia wciąż mówiła że jest "bardzo dobrze", a trener od skoków też za bardzo się nie wypowiadał na temat tego co powinniśmy robić ,ustawiał przeszkody kazał najezdzac i tyle. Zależy co kto lubi dla mnie za mało wiedzy!!!

Seishin

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 899 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Z czystym sumieniem polecam KJ Wolica :roll: Bardzo fajni trenerzy, z tego co wiem ośrodek posiada certyfikat PZJ, można tam zdawać na brązową odznakę. Dla każdego coś się znajdzie, dla tych nie zaawansowanych także :cry: http://www.kjwolica.kalisz.pl

Gość_lucyna_*

• Gość
ja polecab tez brzozki u Mai zwlaszcza ze mozna sie dogadac o indywidualne treningi (zwlaszcza pingwiniarskie).
a co do ksiaza bylam tam w tamtym roku we wrzesniu i moje spostrzezenia -ja bylam ze swoim koniem wiec jeszcze bylo znosnie- jesli tylko gosciowi sie chcialo to robil super treningi i bardzo widocznymi efektami ,ale jazdy na stadowych ogierach byly porazka (na szczescie ja trafilam na konia ktory super skakal a ze bylo nas baaaaardzo malo to mialam na nim tez indywidualne treningi i musze przyznac ze sobie duzo poskakalam-to bylo super)
ale jak sie zalapalam na ogladanie jazd na kobylach to byla tylko i wylacznie jazda na ogonach bez myslenia i walenie w dragi!!

jaszczur64

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
Polecam KJ Wolica. Sympatyczni , otwarci i kompetentni trenerzy.Piękna okolica,hala do jazdy w czasie niepogody,przestronne boksy. A jeśli ktoś lubi tereny w pięknej okolicy to wart zainteresowania jest ośrodek jeździecki Oxer http://www.oxer.pl/ Te dwa ośrodki znam i polecam-fajna atmosfera i konisie :)

megaera

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
ja również polecam Książ, naprawde fajna atmosfera i wcale nie prawda że nie można sie niczego nauczyć, powiedziała bym że wręcz przeciwnie, zdziwiło mnie też zdanie o wymykaniu sie zeby zwiedzać okolice, no ale ja była na obozie studenckim we wrześniu wiec oprócz jazd i posiłków to nie było tam nic narzucone :wink:

florcia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1645 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
A ja kupiłam Konia Polskiego i tam była darmowa ksiązeczka z NA WAKACJE 2006!
I tam były międzyinnymi oferty:
STARGONA wwww.stargona.strzegom.pl
Deresz
www.deresz.com.pl
PWSZ
www.pwsz.sulechow.pl
Stadnina Koni Huculskich
www.hucul.pl
Konik Polny
www.konikpolny.hg.pl
Hubert
www.tkkfhubert.horsesport.pl
UKJ
www.patata.com
Agroforma
www.agroforma54.pl
Kuclandia
http:||kuclandia.republika.pl
Pegasus
pegasus@succes.com.pl
Tabun
www.tabun.pl
U prezesa
www.konie.bieszczady.info.pl
Vena
www.venaromantik.com
Pensjonat Siodło
www.siodlo.com.pl
Erania
www.erania.pl
Dziki Zachód
www.dzikizacho.com.pl
Moze cos wpadnie w oko............... :wink::?::D:?:):?::):):):):):):):):):):)

szarza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
dodać muszę jeszcze jeden link:
www.szarza.pl

Zapraszamy!
Obozy jeździeckie organizujemy w Łynie koło Nidzicy, pośród warmińskich jezior i lasów. DWA TYGODNIE :?: z pełnym wyżywieniem, noclegami, codzienną jazdą konną, wypadami na żagle, kajaki, wycieczkami rowerowymi i innymi atrakcjami.

Jeśli kochasz konie, preferujesz luźną i przyjacielską, studencką atmosferę :?: , uwielbiasz kontakt z naturą, a nie znosisz wychuchanych warunków za grubą kasę :?: i naburmuszonych panienek, bywalczyń wielu stajni, przeświadczonych o swoich doskonałych umiejętnościach jeździeckich :D - przyjedź do nas do Łyny :wink:

U nas są piękne, zdrowe konie, dobra zabawa i jazdy na dobrym poziomie.
Zapisy przez www.
Tam też szczegóły. :)

Arek

Kaliope

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniamazowieckie
Czy ktoś z was był w Czarnym Błocie i mógłby powiedzieć mi coś więcej na temat tego obozu (jakie warunki, atmosfera, no i przede wszystkim-jakie konie?) :D Z góry dzięki za wszelkie informacje :wink:
"Tak! Wy natury całej wdziękiem ustrojone
Toczycie falę złotą po bokach świecących,
A srebrzyste strumienie na śnieżystej sierści
Płyną nurtem niestałym, prowadzone słońcem."

Lady Azzaro

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Miejsce zamieszkaniaM.
KSIĄŻ !!!!

Rewelacja :D Jazdy, jedzonko, zwiedzanie okolicy, duuużo imprez :wink: [zaznaczam, że w wariancie studenckim :?: ]

Jazdy bardzo fajne. Trener dobierał konie indywidualnie. Tereny, skoki, jazda ujeżdżeniowa. Było hardcorowo, bo wszystko mnie bolało jak diabli, a przeciez na co dzień dośc dużo jeżdżę. No i cena dobra :?:

POLECAM :?:

ŁomiHan

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz daleka
Ja gorąco polecam Bory Tucholskie www.qn.las.pl

Stajnia nastawiona raczej na rekreację, ale nauczyć się można conieco. Największą zaletą są tam tereny, które są poprostu boskie.

A tak to wiadomo: 3h jazdy dziennie, miła atmosferka a co najważniejsze nikt nikogo do niczego nie zmusza-możesz robić co chcesz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych