Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Metody i czas treningu koni w różnym wieku.

trening czas metody

3090 odpowiedzi w tym temacie

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Edzia, miałam kiedyś styczność z czymś takim: http://arcus-konie.p...wmag-p-682.html i z tego co pamiętam to się nieźle sprawdzało.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Mario dziękuję, znam ten patencik. Niestety widziałam zdjęcie siodła,a raczej tego co się z siodłem stało gdy koń oddał z zadu. Oderwało z tyłu siodła obie poduszki. Gdzieś ktoś pisał, że można puścić pasek od podogonia pomiędzy panelami siodła i zamocować go przed przednim łękiem. Muszę tylko naleźć gdzie o tym czytałam i dopatrzeć szczegóły.
Wczoraj Starszy wsiadł na Siwą i doświadczenie to doświadczenie.
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
Edzia, puść siwą w korytarzu, skaczcie do usrania gimnastykę. Bo póki co jest sztywna i z bardzo przeciętną techinką, jeśli to w ogóle można nazwac techniką.

Btw, Syn ma zajebistą łydkę i ustawienie biodra,. Ale zdecydowanie wolę oglądać Basie i jej ujeżdżeniowy dosiad

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Korys to nie jest zdecydowanie kobyła do skoków. Ma barokowe rozmiary i budowę. Ponieważ jednak i krowa metr skoczy to jej nie daruję, tym bardziej ,że jej matka skakała 120 z palcem pod ogonem.
Wybieramy się na szkolenie z Hiszpanem jeźdźcem doma vaquera. Niestety stanowczo za daleko, żeby pchać się tam z koniem, więc "pożyczamy" konia na miejscu. Taki mam pomysł na siwą, working equitation. Co nam z tego wyjdzie zobaczymy.
Do skoków mam nowielicką wielką gniadą kobyłę po Libanie , która metrówki skacze z zamkniętymi oczami.
Dołączona grafika

Gajowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2249 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLas
a ja sobie potłukłam dupę dzisiaj, oczywiście na własne życzenie. Pierwszy raz wsiadłam na Freaka (kucyka), wcześniej był lonżowany, na kantarze i w ogłowiu. No i wszystko było super, małż mnie oprowadzał, najpierw przewieszona na indianina, potem wsiadłam normalnie, no i musiałam przedobrzyć, bo za gładko szło... chciałam kłusem a dla biednego kucusia to było za wiele, więc bryknął dwa razy a ja na dupę... i teraz krzyż boli, chyba kość ogonowa stłuczona :cry: taka stara a taka głupia :???:

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Z kucyków się dorosłemu źle spada. Ja ostatnio dałam na banię z takiego 125 cm.

Gajowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2249 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLas
no dokładnie, nie ma szans się na takim utrzymać, szyi brak, lordozy piersiowej też, objąć nogami nie ma co....on dwa razy ledwo podskoczył a ja byłam na ziemi :D

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Hmm, czy ja tu rano posta nowego przypadkiem nie widziałam?

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Widziałaś jednego a ja widziałam nawet 4 tyle, że zupełnie nie na temat :cool:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów

Wyświetl postUżytkownik kermit dnia 23 październik 2014 - 15:41 napisał

Widziałaś jednego a ja widziałam nawet 4 tyle, że zupełnie nie na temat :cool:
a bo już myślałam,że zwidy miałam.

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
w jakim wieku najlepiej ujezdzac koniia ?
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych