Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

dobra pożyczka

2 odpowiedzi w tym temacie

bianka13

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Witam ! Poradźcie mi gdzie wziąć najlepiej kredyt ? Nie bardzo wiem co wybrać .. mam taki dylemat , moze coś mi polecicie ze swojej strony ? Czytałam niedawno opinie o pożyczkach i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?

pomarancza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWawa

Wyświetl postUżytkownik bianka13 dnia 30 październik 2017 - 22:18 napisał

Witam ! Poradźcie mi gdzie wziąć najlepiej kredyt ? Nie bardzo wiem co wybrać .. mam taki dylemat , moze coś mi polecicie ze swojej strony ? Czytałam niedawno opinie o pożyczkach i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?
polecam sprawdzić przez porównywarkę https://creditonline.today/pl, mają świeże info oraz opinie

monter

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Piszecie tutaj o pozyczkach prywatnych, jednak tak naprawdę takie pożyczki wcale nie są takie dobre:

Po pierwsze oprocentowanie w nich jest wysokie, w przypadku niektórych firm sięga kilkuset a nawet kilku tysięcy procent w ciągu roku
Po drugie jak będziecie mieli problem ze spłatą to trudniej jest z nimi negocjować w przypadku przedłuzenia płatności czy rozłożenia na raty niż z bankiem i przez to wiele osób wpada w długi.

Jedyną ich zaletą jest to,ze udzielane są szybko, bezproblemowo i czesto osobom, które nie mają zdolnosci kredytowej.Przed decyzją poczytajcie sobie przynajmniej opinie o tych pożyczkach na forum kredytowym. http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych