Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

1 odpowiedź w tym temacie

nusui77

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Sprawa się przedstawia następująco. Moi rodzice jak sie okazalo w wigilie pracuja do pozna. Wiec chlopak powiedzial ze pojde do niego. A moja matka na to, ze nie wypada.. ze w pierwszy dzien swiat czy drugi to tak, ale nie w wigilie. Troche jestem zaskoczona, myslałam ze to nic takiego. Jego rodzice mieszkaja w tym samym miescie, wiec wrocilibysmy na noc do siebie. Bedzie tylko on i jego rodzice, bo siostra jedzie gdzies w gory do rodzicow swojego chlopaka na cale swieta.. fakt, ze oni są juz narzeczenstwem oficjalnym. My jeszcze nie. W pierwszy dzien swiat to wiem ze on jedzie do siebie na wies gdzie bedzie dalsza rodzina i duzo osob, wiec tam sie raczej nie pcham i jakos nie mam nawet ochoty. Spedze ten dzien u mamy, a w drugi dzien swiat planujemy isc oboje do mojego ojca. Jesli naprawde nie wypada.. w sumie jakiegos oficjalnego zaproszenia od jego mamy nie dostalam. Zostane w wigilie sama, dla mnie to zaden wiekszy problem nie zalamie sie, ale moj chlopak wtedy napewno zostanie ze mna..

ulala

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ja dopóki nie zostałam żoną swojego "chłopaka", nie spędzałam z nim wigili.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych