Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

RZEŹ,MANIFESTACJE I INNE.

299 odpowiedzi w tym temacie

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
Nie pojmuję takiego czegoś... Crossaint- ty byś coś takiego zrobiła?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja nie trzymam i nie trzymałem i nie będę trzymał konia nieużytkowego ....
nadaje się to do roboty , a nie nadaje się to do utylizacji ... amen
na dobroczynność i płacenie głupawego niestety mnie nie stać a nawet gdyby było mnie stać to też postąpiłbym jak ja wyżej ...
arkady66

Croissant

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLondyn
Ja mam takie podejście że gdybym miała sprzedać swjego konia "przyjaciela" który naprawde wysłużył mi..a nie znalazł by się kupiec to ddałabym go w dobre ręce ,byle by nie na mięso.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Croissant za krótko jesteś na forum żeby wiedzieć co to znaczy "dobre ręce" w naszym kraju.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ale dobre ręce z reguły w 99% to właśnie neistety ubojnia ...
to takie hmanitarne pozbycie się problemu przez właścicieli ...
taki stary , schorowany koń to niby komu do czego miałby się nadawać ?? nie osłabiajcie mnie ...

o kermit własnie mnie uprzedził .... hahah
arkady66

Croissant

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
kermit może i za krótko ale poza forum znam wiele historii nawet nawłasnej skórze sie przekonałam co znaczy "dobre rece","adopcja"itd.I wiemże jest wiele wtop ale sa też w tym kraju osobyktórym napawde mozna dać konia w "dobre rece"..chodzi tu mi o konia "prztjaciela"który naprawde dużo w swoim końskim życiu już przezył,nauczył itd :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
to jak będziesz miała takie problem to daj mi znać i daj spokój z tymi swoimi przemyśleniami ...
jak mam ,, najlepsze dobre ręce ,, ....
oprócz dobrych rąk mam też nietypowe swoje wizje na takie konie ale to jest moja słodka tajemnica i zdarza mi się pomyślnie ulokowac tak czasami i setkę koni rocznie ... amen
arkady66

Croissant

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
Jeśli kiedykolwiek będe mieć taką potzrebę to najpierwna własną ręke poszukam a jeśli nie uda się towtedy Arek poproszę o pomoc ,jednak nie oddam konia na karme dla psów :) Takie jest moje zdanie, koniec kropka :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
każdy koń kończy jako karma dla ludzi a te bardziej kochane jako karma dla psów ...
pisz poprawnie bo się czytać nie da ... koniec kropka
arkady66

Croissant

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
Arek to po prostu nie czytaj ,zablokuj moją osobę i po problemie ,a tym bardziej nie odpisuj :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dlaczego mam nie czytać ... skoro publicznie piszesz to ja publicznie czytam i wymagam zasad ortografii i logiki w twoim przekazie .... hahaha
arkady66

koniczynkaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Miejsce zamieszkaniawlkp

Wyświetl postUżytkownik kermit dnia 05 listopad 2012 - 09:24 napisał

koniczynkaa - zachowaj kulturę wypowiedzi.

Ale że co- że Zydzi zamiast wyznawcy Judaizmu? Jesli tak to sory- nikogo urazić nie chciałam

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
jak dla mnie zrobiliśmy się zbyt uprzejmi ... chyba tylko my jako jedyny naród nazwywamy wszystkich dziwnie .....czarny to jest pan ciemniejszy , mulat pan jaśniejszy , a żyd to pan z pejsami , gej to pan lub pani z innej kultury a lesbijka to pani dominujaca lub pasywna z włosami na plecach .... hahahah
paranoja
arkady66

koniczynkaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 665 postów
Ja tam się nie obrażam jak ktoś nazwie mnie Chrześcijaninem zamiast wyznawcą Chrystusa, ale to moja sprawa, są tacy, którzy faktycznie "Żyd" odbieraja jako okreslenie pejoratywne. Bo akurat to okreslenie jest stosowane nie tylko jako okreslenie wyznania. Dlatego może kermit interweniowała... Chociaż w tym wypadku chodziło o ortodoksyjnych Żydów, nie spotkałam się z "ortodoksyjni wyznawcy Judaizmu" Ale może kiepsko szukałam, nie wnikam, wolę przeprosić jeśli ktoś się źle poczuł i po sprawie :)

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Ja nie poczułam się obrażona, nie wierzę w żadnego boga na dzień dzisiejszy. Ale napisałaś dokładnie słowo "żydkom" i myślę, że ktoś może się poczuć urażony tą formą.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

koniczynkaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 665 postów
Spoko, dlatego przeprosiłam i mam nadzieję, że wszystko ok, rozumiem, że od tego jest moderator.

Korys.

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
Kermit - nie przesadzajmy...

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Korys litości !!! Nie zniosę kolejnej twojej wypowiedzi nie wnoszącej nic do tematu!
Jesteś na forum wszędzie i wszędzie wkładasz swoje wypowiedzi typu "zgadzacie się"? "też tak uważam".
Może trochę więcej merytorycznej treści w twoich wypowiedziach !! Albo po prostu pomyśl dwa razy zanim klikniesz ikonkę "NAPISZ"

No już się zagotowałam.

Korys.

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
zgadzacie się napisałem raz.... tak tak masz rację pomyślę. :mrgreen:

Nie wiem co Ci zrobiłem,że tak mnie nie lubisz, ze wzajemnością zresztą. A Czy nie mogę być wszędzie na forum ? przecież wątki są po to,żeby je czytać prawda oraz się udzielać... Jeśli nie możesz znieść mojej kolejnej niemerytorycznej treści moich wypowiedzi po prostu nie czytaj ich lub mnie zignoruj proste i logiczne... ściskam i pozdrawiam

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Korys - to był przykład, nie chce mi się wyszukiwać innych twoich postów.
P.S. polecam zapoznanie się z regulaminem forum, szczególnie punkty 1,3,7.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych