←  Wyścigi Konne

Świat Koni

»

Co zrobić aby zostać dżokejem ?

- zdjęcie horobiru 17 gru 2012

No to na Służewcu lub Partynicach powinni Cię przyjąć bez problemu...
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 22 gru 2012

no bez problemu pod warunkiem że trzeba się pojawić realnie a nie wirtualnie ... hahaha
na próbę mogę cię przyjąć na dwa tygodnie ...
napisz od kiedy mozesz zacząć ?
tylko żeby ci znowu coś nie stanęło coś na przeszkodzie .... haha
Odpowiedz

- zdjęcie horobiru 23 gru 2012

To jest chyba oczywiste. I musisz mieć opanowany b dobrze galop i kłus, bo taki amator bez podstaw nie jest nikomu potrzebny.
Znam dziewczynki, które przychodziły do stajni jako amatorki, na początku ok, napalenie na wyścigi etc, po jakimś czasie im to szybko minęło jak zobaczyły, że to nie jest takie łatwe. : 3
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 23 gru 2012

i znowu nasz jokey ma problemy z komunikacją międzyludzką ... haha
pewnie kolejne ważne sprawy spowodowały kolejną niezręczną ciszę .... hahahha
Odpowiedz

Teraz będzie wymówka "bo święta".
Umm, jakoś zapału nie widzę u tej dziewczyny. Co jest trudnego w zadzwonieniu do biura, któregoś z torów i dowiedzieć się co i jak?
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 23 gru 2012

ale po co ma gdzieś dzwonić ?
ja wykazałem chęć wzięcia tej dziewczyny na próbę ... wystarczy aby dała znać , ona ma mój numer telefonu ... ja nie wiem o niej nic
Odpowiedz

No to jeśli dostała jeszcze numer to chyba powinna zadzwonić? O to mi chodzi. Skoro tak bardzo ją ciągnie do wyścigów.
Odpowiedz

- zdjęcie parada34 23 gru 2012

Czasami mimo chęci człowiek się może nie zmieścic w kryteriach wzrostem lub wagą.
Odpowiedz

Jako amator wystarczy nie mieć wagi wyższej niż 60kg to przyjmują...
Wzrost się praktycznie nie liczy.
Odpowiedz

- zdjęcie parada34 24 gru 2012

Jak się ma powyżej 175 cm wzrostu to już chyba i u amatorów będzie problem.
Odpowiedz

- zdjęcie horobiru 24 gru 2012

No tak, ale mało kiedy ktoś ma wagę do 60kg i ponad 180 cm wzrostu.
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 27 gru 2012

no i znowu nasz super jokey zniknął , zamilkł , ulotnił się po angielsku ... haha
Odpowiedz

- zdjęcie parada34 27 gru 2012

A ja bardzo lubię szybką jazdę i ciągle trenuję ją w swoim mieście, ale w normalnym siodle, nie wyścigowym i będę się amatorsko ścigać z paroma osobami ze stajni w której jeżdżę, bo mają kupę miejsca na coś takiego. Przy moim wzroście 177 cm nie nadaję się na dżokeja w żaden sposób, ale i tak moge korzystać z uroków szybkiej jazdy.
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 03 sty 2013

jokey gdzie jesteś ... już nowy rok nastał a tobie tak pilno było na te wyścigi ...
Odpowiedz

- zdjęcie Kuc 27 sty 2013

Arek, jeszcze się nie nauczyłeś, że każda wymówka zawsze dobra? :)

Pozdrawiam dziewczynę, która nie ma czasu przez szkołę. Ja wychodzę do szkoły o 6, kończę o 15, o 16 zaczynam pracę (a musze jeszcze do niej dojechać) i pracuję sobie do 22 :) O 23 wracam do domu i zajmuję się jeszcze innymi obowiązkami. Mam 18 lat.

A od wiosny planuję powrót na służewiec, tym razem do trenera Walickiego :)
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 27 sty 2013

tym razem muszę cię pochwalić Kuc .... pamietam jak wstawałaś o 4 rano i byłaś na 5 na słuzewcu a po jeżdzie do szkoły na 8 ( u tr Mełnickiego )
a innych zawsze coś w dupę kole .... haha
Odpowiedz

- zdjęcie Kuc 27 sty 2013

Skończyło się rumakowanie, jak kupiłam swojego konia. Ale nadal mnie ciągnie na tor, więc od wiosny powracam :)
Odpowiedz

- zdjęcie Jumper92 18 lut 2013

Użytkownik arkady66 dnia 02 grudzień 2012 - 19:17 napisał

TY DŻOKEY gdzie ty jesteś bo taka niezręczna cisza nastąpiła .... a podobno tak ci pilno było na te wyścigi ... jak nie masz kasy na telefonie to puść głuchacza to oddzwonię ... hahah
witam bardzo serdecznie jestem ze szczina mam 21 lat i bardzo mnie ciekawią wyścigi konne \:) konno jeżdżę już 11 lat a aktualnie skacze przez przeszkody choć od dawna chciałam się ściagać ale tu w szczecinie chyba nie ma takiej możliwości ;((
Odpowiedz

- zdjęcie Jumper92 20 lut 2013

witam bardzo serdecznie jestem ze szczina mam 21 lat i bardzo mnie ciekawią wyścigi konne \ :) konno jeżdżę już 11 lat a aktualnie skacze przez przeszkody choć od dawna chciałam się ściagać ale tu w szczecinie chyba nie ma takiej możliwości ;(( może ktoś mi co doradzi :) będę bardzo wdzięczna za pomoc
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 20 lut 2013

sama zadałąś pytanie i sama odpowiedziałaś .... nie ma takiej możliwości w szczecinie ...
najbliżej warszawa , wrocław ...
Odpowiedz