Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co zrobić aby zostać dżokejem ?

Dżokej

74 odpowiedzi w tym temacie

parada34

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Niestety, ale w Zachodniopomorskiem nie ma żadnej stajni typowo wyścigowej ani żadnego toru.

Cathy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Witam :)
Interesuję się końmi od zawsze, a już szczególnie bliskie mi są skoki i wyścigi. Jeżdżę konno, w miarę możliwości regularnie, a ostatnio dzierżawię klacz z wyścigową przeszłością, co jeszcze bardziej umocniło mnie w przekonaniu, że chciałabym spróbować.
Mieszkam pół godziny komunikacją miejską od Warszawy, za miesiąc kończę szkołę i mam zamiar zacząć realizować plany, które dotąd odkładałam. Przede wszystkim zależy mi właśnie na wyścigach.
Nie znam osobiście nikogo, kto by tam pracował i mógł mnie wprowadzić w temat, dlatego piszę tutaj z nadzieją, że znajdzie się ktoś chętny do pomocy.
Nie mam problemu z wstawaniem wcześnie i spokojnie mogłabym dojeżdżać rano na tor. Do końca kwietnia w grę wchodzą jedynie weekendy, ale już od maja pełna dostępność :)
Proszę o kontakt każdego, kto może mi w tym pomóc lub udzielić dokładniejszych informacji :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
proszę bardzo ... napisz mi na pw i podaj numer telefonu kontaktowego
arkady66

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
kto następny ... jakiś kolejny pewniaczek na jokeya ... hahaha
arkady66

kamilos199

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOlsztyn
W Polsce też można sobie dobrze radzić:)
Czasem zwierzęta zastepują ludzi... | Kinkiety dla każdego - www.24lampy.pl

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
można sobie radzić , można ... należy tylko spełnić jeden podstawowy warunek ,, trzeba wstać rano i dojechać na trening również rano ,, .... amen
arkady66

tootalna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów

Wyświetl postUżytkownik parada34 dnia 20 luty 2013 - 21:37 napisał

Niestety, ale w Zachodniopomorskiem nie ma żadnej stajni typowo wyścigowej ani żadnego toru.

w Świętoszewie jest tor, ale tam kłusaki- choć i ścigają się w siodle też (monte).
today, tomorrow, always.....

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
proszę nie mylić toru wyścigowego nawet roboczego z jakimiś kłusakami ... ja też się ścigam czasami w siodle na zimnikoach to znaczy że jestem wyścigowy ?? ...
arkady66

tootalna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
jak dla mnie możesz się ścigać i na ośle, nie wnikam.

Świętoszewo ma tor treningowy bardzo przyzwoity:)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a wawel ma smoka .. nie znam nikogo ze świętoszewa kto wygrałby na warszawskim służewcu ...amen
arkady66

tootalna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
nie znasz i co to ma do rzeczy? Czy można coś napisać na tym forum bez Twojej "aprobaty"? AMEN

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
można napisać wszystko bez mojej aprobaty pod warunkiem że są to wpisy sensowne , prawdziwe , rzeczowe ... co ma jakiś tam tor roboczy gdzieś na zadupiu do wyścigów na Służewcu ?? w dodatku nic z tego toru roboczego nie wynika ... my mamy swój tor roboczy koło warszawy ale to jest tor do treningów arabów i folblutów i coś z tego wynika czyli miejsca klasyfikowane i płatne naszych koni w dniach wyścigowych ... amen
arkady66

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Arek konie ze Świętoszewa ścigają się na torach skandynawskich i wygrywają dużo większe pieniądze niż te ze Służewca czy Partynic. To dosłownie 30 km ode mnie.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
edzia69 moje też wygrywają w Ułan Bator ... haha ... ja pytałem o Służewiec ..... i nie jestem upartym idiotą dlatego spytałem o Służewiec bo wątek dotyczy ogólnie Służewca ... a ogólnie o Świetoszewie nigdy nic nie słyszałem
arkady66

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Arek, brak mi słów :roll: W którym miejscu ten wątek dotyczy Służewca?
To, że o czymś nie słyszałeś nie znaczy, że tego nie ma...
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
tak maria89 wszyscy słyszeli o yeti ale nikt go nigdy nie widział .... hahaha ... wg ciebie jest yeti czy go nie ma ?? idą twoim tokiem rozumowania znaczy , że jest , ponieważ ja go nie widziałem to o niczym nie świadczy ... hahaha
arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów
Tyle, że tutaj nie chodzi o to, że NIKT nie widział, tylko o to, że TY nie widziałeś... amen... hahahahaha
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
maria89 znasz kogoś ze świętoszewa ? bo zaraz się okaże że jednak nie tylko ja nie znam tam nikogo i nawet o nich nie słyszałem ...
arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów
Nie, nie znam. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, że coś nie istnieje jeśli nie widziałam tego na oczy.
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a ja w przeciwieństwie do ciebie neguję wszystko co jedna baba drugiej babie ... jest takie rosyjskie przysłowie ,, nie pasmotrisz nie uwidisz ,, ... a moje jest bardzo proste ,, zobaczyłem uwierzyłem a jak nie zobaczyłem to chociaż znam kogoś osobiście kto zobaczył i mi przekazał ....
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych