Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co zrobić aby zostać dżokejem ?

Dżokej

74 odpowiedzi w tym temacie

natalka_

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Dżokej nie ma nic wspólnego z odznakami i skokami, to zupełnie inna dziedzina, jeżdżę i wyścigowo (ale nie wyścigi, tylko podczas treningów) i sportowo (zaczynam skakać) i to na prawdę zupełnie inna jazda.
Najważniejsze to przyjść na tor wyścigów i zatrudnić się jakiejś stajni, nauczyć się jeździć wyścigowo a potem zdać egzamin i tyle ;)

mariiko

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
no wlasnie, hehe :) ja mialam tak samo

Hurricane

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Wyświetl postUżytkownik natalka_ dnia 19 wrzesień 2013 - 19:52 napisał

Dżokej nie ma nic wspólnego z odznakami i skokami, to zupełnie inna dziedzina, jeżdżę i wyścigowo (ale nie wyścigi, tylko podczas treningów) i sportowo (zaczynam skakać) i to na prawdę zupełnie inna jazda.
Najważniejsze to przyjść na tor wyścigów i zatrudnić się jakiejś stajni, nauczyć się jeździć wyścigowo a potem zdać egzamin i tyle ;)

To jest chyba najlepsza rada w tym przypadku ;]

Konik17

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniakatowice

Wyświetl postUżytkownik natalka_ dnia 19 wrzesień 2013 - 19:52 napisał

Wreszcie jakaś konkretna rada, najlepiej przyjść zobaczyć jak to wygląda od środka, a nie kierować się chwilowymi zachciankami

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
odpowiedni wzrost i waga rowneiz sie liczy
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

koneserkrowek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLeszno
Witajcie,
Wybaczcie jeśli wykazuję się kompletnym brakiem wiedzy na ten temat, ale z ciekawości chciałbym zapytać.
Ile kosztuje takie szkolenie na dżokeja?

A teraz odnośnie osób "zaangażowanych" tak "bardzo", że nie mają czasu na odpisanie raz dziennie na forum lub na kontakt, w końcu to tylko 5 minut! :)
Nigdy tego nie zrozumiem jak ktoś kto uważa się za osobę z pasją nagle w ciągu dwóch dni wypalają się. Ja aktualnie jeżdzę od paru miesięcy, ćwiczę na trudnym koniu, który wymaga ode mnie techniki i póki co uwielbiam te chwile z koniem, trochę myślałem o związaniu z tym przyszłości, ale jako hobby, np własna stajnie itp. Moja dziewczyna w tym temacie jest bardziej doświadczona gdyż jeździ już 5 rok i planuje kupić własnego konia :) Dziwne, że osoby deklarujące taką miłość do koni tak szybko wypadają z biegu, nigdy tego nie zrozumiem haha.

Życzę wszystkim osobą, które muszą się użerać z takimi osobami cierpliwości i powodzenia :)

Peace

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
szkolenie z twoim stażem jest wręcz niemożliwe ... odezwij się za 2-3 lata lub jak wykupisz polisę na życie ... amen
arkady66

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Jakie dokładnie warunki fizyczne powinien mieć kandydat na dżokeja?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
186 cm wzrostu , brunet , kaloryfer na brzuchu i mieć silne ręce ... reszta przyjdzie sama
arkady66

nszarty

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Brunet ? Łysy ma lepszą aerodynamikę;)
Na poprawę dnia, garść żartów - www.zarty.biz

Natalia123

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Dziewczyna tez musi miec kaloryfer? To juz latwiej mi bedzie zostac łysą :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
mam córkę lat 22 i ma kaloryfer na brzuchu ... jak się chce to się ma ... od walenia konia nikt mięśni nigdy nie dostał ... haha
https://l.facebook.c...gkLueno09eEEi2w
arkady66

Natalia123

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 06 lipiec 2016 - 21:41 napisał

mam córkę lat 22 i ma kaloryfer na brzuchu ... jak się chce to się ma ... od walenia konia nikt mięśni nigdy nie dostał ... haha
https://l.facebook.c...gkLueno09eEEi2w

Dzięki za podwyższenie poziomu dyskusji :)

Ja jako dżokej jeżdżę bez kaloryfera i daję radę. Pozdrawiam

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a ja jeżdżę z bojlerem i też daję radę
arkady66

HorseWithNoName

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
uff, ja na szczęście mam kaloryfer. Co prawda na 5 nie jest rozkręcony, ale do jazdy wystarczy ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych