Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Zajeżdżanie i trening koni west a "klasycznych"

50 odpowiedzi w tym temacie

Magda Pawlowicz

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów
To pierwsze, ciemne to nawet ładnie wygląda:-)
Ale opinia jest na podstawie zdjęć wyłącznie, nie widziałam na zywo. Ale ciekawostka:-)
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
jak wszechstronną trenerką jest magda pawłowicz i ujeżdzenie i skoki i west i rajdy i wyscigi i chyba zabrakło mi juz dyscyplin .... hahah
a jak tam z osiągnięciami w realu a nie wirtualnie ??
tak z ciekawosci pytam bo jakoś doszukać się sam nie mogę ... poszukam za stodołą może znajdę ...
arkady66

layla.M

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Miejsce zamieszkaniakozy
Arku mysle, ze jesli nie ma się nic ciekawego lub PRZYDATNEGO do powiedzenia to fajnie by było po prostu zamilknąć :) po co masz oczka męczyć i paluszki na pisanie durnowatych postów?
Dołączona grafikaDołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
mierzi mnie noszenie się wysoko we wszystkich możliwych stylach posiadając tytuł II wice mistrza freestylle wescie na 3 zawodników ... haha
ja uważam że w takich kwestiach mądrości swoje powinny wyrażać odpowiednie autorytety większego lub mniejszego kalibru ale autorytety ...
nie wcinam się się kucus która mimo swojego młodego wieku startuje w małej rundzie jeżdzi po świecie i wygrywa
nie wcinam się Ani w jej hodowlę ponieważ jako jedyna podjęła się trudnego zadania zakupu i stanowienia carlosem dz
nie wcinam się w rekreację , rajdy turystyczne , w powozenie , ujeżdżenie ... nie mam tam nic do powiedzenia ale układanie koni , zajeżdżanie i leczenie przez internet przechodzi troszke pojęcie ,, normalności ,, ....
tyle w temacie dla II wice wice wice za stodołą w realu a przez neta mistrz wszystkich dyscyplin na wszystkich portalach .... hahhaa

jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego ... haha
arkady66

layla.M

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Miejsce zamieszkaniakozy
moim zdaniem nie mozna być od wszytkiego, no ale to tylko moje zdanie
Dołączona grafikaDołączona grafika

Magda Pawlowicz

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów
layla
z Arkadym nie dyslutuję z założenia ale tobie wyjasnię:
Specjalizuję się w układaniu młodych koni. Przygowowuje konie zarówno klasyczne jak i west. Jeżdżę konno od ponad 30 lat! Przez ten czas "zdążyłam" poznać kilka dyscyplin:-) Zaczynałam jako skoczek, dawno temu o pod innym nazwiskiem (panieńskim), doszłam do konkursów 130 cm po czym rozpadł sie nam klub-był okres przemian:-) Potem już mając własną stajnię i swoje konie zaczęłam jeździć trochę ujeżdżenie (do poziomu C klasy) To mnie jak sądze upoważnia do roszczenia sobie umiejętności przygotowania jeźdźca i konia do konkursów w tych dyscyplinach na PODSTAWOWYM poziomie-nigdy nie twierdziłam że jestem trenerem rangi mistrzowskiej!
Westernem zainteresował się Mój, chyba z 6 lat temu.
Proszę tu
http://www.youtube.c...ss?feature=mhee
nasz kanał na yutubie, jak się komuś chce można poogladać.

WIELOKROTNIE nasi zawodnicy wyrywali w zawodach kwalifikacyjnych w west, Mistrzostwach Dolnego śląska a Olga w zeszłym roku była Mistrzem Polski w trailu. Jeździ też reining freestyle owszem, BEZ UZDY! I na arabkoniku potrafiła być druga przed qoterami!
Mało?
Ja sama byłam Vce Mistrzem Polski w konkurencji Superhorse.
A ty Arkady?
Kiedy zobaczymy cię na jakichś zawodach?
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
w moim wieku na zawodach mnie już raczej nie zobaczycie ...
za moich czasów siodło to się nosiło za koniuszym a zawodów 30 lat temu niestety nie było ... sport elitarny , selektywny , dla urodzonych inaczej ... nie dla plebsu i tak powinno zostać do dzisiaj ....
arkady nigdy nie był zawodnikiem , ani trenerem , ani selekcjonerem ....
natomiast bawiłem się w west właśnie chyba do zawodów w długosiodle i broku to albo 2005 lub 2006 rok
przed 2000 rokiem skakałem 130 cm , bez trenera na dzierżawionym koniu
ale w 2010 roku startowałem na rajdach amatorskich na 36 km na 18 koni byłem 4 ....
powożę amatorsko i mam konie na wyścigach ....
to nie znaczy że uzurpuję sobie prawo nauczania we wszystkich dyscyplinach ...
a jestem najlepszym specem od kupowania koni z kilograma ... w tym mnie nie przebije nikt ... amen
arkady66

Gość_ankakoniara_*

• Gość

Wyświetl postUżytkownik Magda Pawlowicz dnia 29 grudzień 2012 - 17:27 napisał

layla z Arkadym nie dyslutuję z założenia ale tobie wyjasnię: Specjalizuję się w układaniu młodych koni. Przygowowuje konie zarówno klasyczne jak i west. Jeżdżę konno od ponad 30 lat! Przez ten czas "zdążyłam" poznać kilka dyscyplin:-) Zaczynałam jako skoczek, dawno temu o pod innym nazwiskiem (panieńskim), doszłam do konkursów 130 cm po czym rozpadł sie nam klub-był okres przemian:-) Potem już mając własną stajnię i swoje konie zaczęłam jeździć trochę ujeżdżenie (do poziomu C klasy) To mnie jak sądze upoważnia do roszczenia sobie umiejętności przygotowania jeźdźca i konia do konkursów w tych dyscyplinach na PODSTAWOWYM poziomie-nigdy nie twierdziłam że jestem trenerem rangi mistrzowskiej! Westernem zainteresował się Mój, chyba z 6 lat temu. Proszę tu http://www.youtube.c...ss?feature=mhee nasz kanał na yutubie, jak się komuś chce można poogladać. WIELOKROTNIE nasi zawodnicy wyrywali w zawodach kwalifikacyjnych w west, Mistrzostwach Dolnego śląska a Olga w zeszłym roku była Mistrzem Polski w trailu. Jeździ też reining freestyle owszem, BEZ UZDY! I na arabkoniku potrafiła być druga przed qoterami! Mało? Ja sama byłam Vce Mistrzem Polski w konkurencji Superhorse. A ty Arkady? Kiedy zobaczymy cię na jakichś zawodach?

Mnie przedstawiony wyżej film raczej odrzucił, niż przekonał... Trudna klacz po 1.5 treningu.... Kucuś przez niecały rok przeszła z L klasy na małą rundę...!!!
Film nakręcony w szczerym polu, bez żadnego placu do jazdy z połamanimy drągami, a jeździeć w kaloszach....

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ale .. ale .. ale o tym napisałem kilka postów wyżej ...
trudne konie , natural , bezstresowe wychowywanie koni to jest zwykły marketing tylko w złej oprawie ...
ja też się na to nie łapie ... haha
arkady66

daniel765

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
a kto tak robi

Maryla910

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip