Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

GRUDA :(

25 odpowiedzi w tym temacie

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
bo widzisz ja miałam kiedyś gniadego z czterema skarpetkami i kupiłam go już z "utajnioną" grudą, czyli do sprzedaży ktoś tam podleczył-nie było śladu, ale u mnie szybko to wylazło... również niemal codziennie pielęgnowałam i myłam manusanem, ale co dziwne, miał to tylko na przednich nogach... tyły choć też białe-tam ten problem się nie ujawniał...
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
nie mam już tego konia, ale bardzo dziękuję za cenne wskazówki :) dodam tylko ciekawostkę, że koń ogólnie był b. wydelikacony łącznie z obcieraniem się pod popręgiem i kopyta również miał słabe i kruche... głównie, to zadecydowało o sprzedaży go.
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

Dorotek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • Miejsce zamieszkaniapodbeskidzie
potwierdzam, ze super dziala manusan, ogolic nogi, porzadnie manusanem umyc az bedzie gruba gesta piana, zostawic na 10 minut, splukac wysuszyc recznikiem do sucha. W przypadku szczegolnie upierdliwej grudy nie splukiwalam, tylko wysuszalam recznikami do sucha. Pomaga.

jola2002

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Miejsce zamieszkaniapolska
Innowacyjny balsam ze srebrem, na grudę
EQUIMINS Mud Block Lotion

http://www.equiland....otion-p-62.html

bianka13

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
O grudzie możesz poczytać sobie troszkę na http://forum.galopuj...da,21957,0.html

euronymus

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
tu jest ziołowy specyfik w postaci maści na grudę, ma działanie przeciwgrzybicze, ktoś zna może ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych