Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[adresy] kowale

370 odpowiedzi w tym temacie

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
mamy nowego kowala na śląsku :roll:

Tomasz Grobelny
0 501 711 483

gorąco polecam!!!

rozczyszczanie - 30zł
kucie 'na cztery' - 120zł
kucie 'na przody' - 80zł
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Gość_NN_*

• Gość
Andrzej Kokowski
77-400 Złotów kom.602 669 341

Tusia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
Tadek Rusak ( nie Rusek) z Gliwic 502313149 ale nie jestem pewna czy numer nadal aktualny.
Be happy for this moment, this moment is your life

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
Bielsko to właśnie nowa baza wypadowa T.G. :roll:

Tomasz Grobelny
0 501 711 483
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

nigerciowata

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
Tomasz Grobelny?? A jak wygląda?? Bo nie wiem czy przypaskiem nie znam typa!

A co do woj lubelskeigo polecam p. Ignacego krępickiego i p. Józefa (nie pamietam nazwiska) obaz z okolic Białej Podl.

W lubelskim nie dawajcie swoich koni kuć GRYGLASOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Add: Sob 20 Sie, 2005 00:57 ]
wydaje mi się ze to ten sam Tomasz Grobelny... zgadam się z przedmówcą na jego temat... facet zniszczył mojemu (kiedys klubowego na ktorym startowalam) kopyta... jest bardzo niedokładny... za to ma fajne konik :?
Trening czyni mistrza....

Cityboyek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 88 postów
Zdecydowanie najlepszym kowalem jakiego znam na woj.opolskie i śląskie jest Mariusz Czajkowski-600701146

elcia_

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaw-m
;) witam ;) może ktoś ma jakies namiary na dobrego kowala w olsztynie lub okolicy :P

ATUmona

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Jelenia Góra??? znacie jakiegoś kowala z jelonki lub okolic??

userka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczecin
z woj.zachodniopomorskiego z 3 w/w kowali bardzo polecam Tyburczego. niedrogo i solidnie. Mi tam konia nigdy nie podcial a ma podejscie do zwierzat. Jedyna wada jest to ze ma duzo pracy i czego przyjezdza pozniej niz sie umawia. :-) o pozostalych Panach wole sie nie wypowiadac (bez komentarza) werkowali mi konia 1 raz ---> i to byl pierwszy i ostatni raz. mówi to samo za siebie 8)

GRANADA

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
ALE TO JUZ CHYBA TAKI UROK TYCH KOWALI.....BRAK PUNKTUALNOSCI...BOSH...JA TU O PUNKTUALNOSCI MOWIE A CZASEM W UMOWIONY DZIEN NIE TRAFIA!! =]
WIEDZAC CZEGO NIE CHCA, NIE WIEDZIELI CZEGO CHCA I CZEGO CHCIEC POWINNI...

Horsiak

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxXx

Wiedźma napisał:

Mazowieckie:
Mariusz Wojciechowski 0504-364-143-tego zdecydowanie NIE polecam!!!
otoz jest to zadufany w sobie koles, ktory dobrym kowalem nigdy nie bedzie, wg mnie boi sie koni i jest w stosunku do nich brutalny (jesli kon stoi i ani drgnie, to nie ma problemu, ale niech sprobuje wyrwac noge, albo nie chciec jej podac...).

Tak tez moge co nieco na temat tego kowala powiedziec. Potrzebowalam kiedys kucie korekcyjne na przod dla mojego konia i pomyslalam o nim ale sypnal mi cene min 300zl plus dojazd z Warszawy do Lodzi, przykro mi ale na pieniadzach to ja nie spie....pozatym jest bezczelny, zboczony i zapatrzony w siebie, myslia ze jest najlepszy?to sie myli....

W wojewodztwie łodzkim polecam:

[glow=red]Tomasz Fiet[/glow]
601879123

jest to pan ok 50 takze ma juz troche lat i trzeba mu trzymac nogi gdyz ma juz problemy z kregoslupem ale dobrze werkuje i kuje konie:)
werkowanie na 4 nogi - 40zł(w tym juz dojazd)
kucie na przody - 100zł

eqi

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Miejsce zamieszkanialbn
woj lubelskie, moim zdaniem radek mojsym i krzysiek strak robia dobrze, natomiast uwazajcie na glogowkiego! po jego pozal sie boze rozczyszczaniu wiekszosc koni kuleje, poza tym gosc boi sie koni i nie ma podejscia.

[ Add: Pią 10 Lut, 2006 22:59 ]
glogowskiego
...najwieksze szczescie na swiecie, na konskim siedziec grzbiecie :D

DYRA_2005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Jeśli chodzi o kowala to polecam młodego Mamajka, dobry jest też Darek który kuje także w klubie Śląsk ale nie zawsze idzie się z nim umówić a młody Mamajek ma dobrą cenę i dobrze robi konie

Kszpilka1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Bardzo polecam Łukasza Olszewskiego, młody, sympatyczny i dobry fachowiec, ma duze doswiadczenie w trudnych przypadkach (ochwat, pekniecia, "brak kopyt", rak kopyt, "krzywusy"). Doswiadczenie przywiózł z Niemiec kujac najlepsze konie sportowe.
WARTO przystepne ceny.
CAŁA POLSKA!!

praca-trening

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniakuj-pom
Łukasz Olszewski 601-963-523

kingusia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Miejsce zamieszkaniakatowice
czy wspomniany wyzej pan Lukasz na pewno dojezdza do kazdego miejsca w Polsce? a gdzie jest konkretnie, bo wiadomo ze 600km albo mu sie nie bedzie chcailo jechac do jednego konia, albo niie bedzie to po prostu oplacalne.

praca-trening

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniakuj-pom
Pewnie do jednego nie,ale jak bedzie cala stajnia to nawet za granice jezdzi. woj. pomorskie. Reszte prosze uzgadniac telefonicznie.

paula-kubus1326976704

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
Przystepne ceny tj. ile bierze za werkowanie kopyt? Bo mam w stajni ok.16 koników do obrobienia. Jetsem z Nowego dworu Gdańskiego,a Pan Łukasz Olszewski skad jest? Bo jak gdzieś z trójmiasta to dosyc blisko i chyba się zdecyduję. Moge wiedziec ile kosztuje werkowanie i kucie?
Konia nigdy nie pożyczaj a facetowi nigdy nie wierz!!!

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
Paula polecam p. Jacka Kowerskiego z zach-pom. Z tego, co się orientuję do Gdańska również jeździ - wspaniały fachowiec z ogromną wiedzą... co ważne - często doszkala się m.in w Holandii. Poza standardowymi kuciem i werkowaniem - rozwiązuje również problemy ortopedyczne i chorobowe (ochwat, etc.) Przy 16 koniach dojazd pewnikiem nie wyjdzie jakoś strasznie drogo...
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

dyplom77

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZabrze
A ja z woj.śląskiego polecam Waldka Wojtyczkę. To super fachman. Nr. tel:888-504-593

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych