Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Szukam pensjonatu w okolicach Poznania

11 odpowiedzi w tym temacie

Billi-44

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPodlesie wysokie
Witam wszystkich po długiej nieobecnosci :)

Tak jak w temacie szukam pensjonatu w okolicach poznania, najlepiej niedaleko osiedla J. III Sobieskiego, czyli blisko polnocnej czesci poznania.
Interesuje mnie Stajnia w ktorej nie bedzie problemu z padokowaniem ogiera, w ktorej bedzie dostęp do krytej ujezdzalni itd.
Co do ceny to jak narazie rozwaze wszystkie propozycje oczywiscie bez popadania w skrajnosci, bo 2 tys placil nie bede miesiecznie:)

To co,?? pomoze ktos??

Jakies propozycje??

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Sebastian.. matko jedyna! wróciłeś :) ! Witaj ! rany :) masz jeszcze swojego siwka? To dla niego szukasz miejsca? :) Ktoś chce Cię koniecznie poznać :) Araby:
http://forum.swiatko...y/page__st__460
Poszukamy, popytamy, pomożemy :)
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

Billi-44

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
No witam Cie kochana:) Co tak, jak tam, opowiadaj:)

Tak, tak dla swojego siwego szukam nowego domku bo studiuje teraz w poznaniu i tak troche mi zle bez jazdy konnej i wgl koni....

Nadal czekam na propozycje odnosnie pensjonatu.

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
Opowiem przy okazji na Pw. Może zaloguj się na forum Rv. Tam trochę więcej ludzi czyta ,to może szybciej ktoś będzie wiedział ,czy taka opcja jakiej szukasz gdzieś jest w okolicach Poznania. Z ogierem zawsze o pensjonat trudniej. :)
nobody 's perfect

Billi-44

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
Chyba bede musial tam napisac.... Tylko tam to taka sieczka w tych temach ze nie wiem czy wogole ktos mi odpowie,....

Mega blisko mam poznanski hipodrom Wola tylko nie wiem jak tam z cena....
No wlasnie, jest tu moze ktos z poznania kto sie orientuje jak cie cenia za pensjonat na WOLI?? Bede wdzieczny.

PS: A ty Hamer masz chyba moje GG wiec jak cos to pisz nawet jak jestem niedostepny:) 9081135 to moj numer jak cos

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
ok :)
nobody 's perfect

maluda

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 743 postów
klik

Przyda się.
http://miecmarzenie.blogspot.com
- zdjęcia moich zwierząt
- zwierzaki do adopcji
- opowiadanie

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Proszę może się przydać: http://itpro-poz.naz...id=17&Itemid=19
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

kiler.pl

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPoznan

Wyświetl postUżytkownik Billi-44 dnia 24 luty 2013 - 15:20 napisał

Witam wszystkich po długiej nieobecnosci :) Tak jak w temacie szukam pensjonatu w okolicach poznania, najlepiej niedaleko osiedla J. III Sobieskiego, czyli blisko polnocnej czesci poznania. Interesuje mnie Stajnia w ktorej nie bedzie problemu z padokowaniem ogiera, w ktorej bedzie dostęp do krytej ujezdzalni itd. Co do ceny to jak narazie rozwaze wszystkie propozycje oczywiscie bez popadania w skrajnosci, bo 2 tys placil nie bede miesiecznie:) To co,?? pomoze ktos?? Jakies propozycje??

stajnia w Kicinie!
http://allegro.pl/wo...3046217516.html
pozdr.Jb

xilante

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPoznan
zobacz stajnie na ul.Mietowa 29 u Pana E.Suszka (cena ok 700-800, nie wiem dokladnie).

cassandra

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniapoznan
HELP!
Dołączona grafikaDołączona grafika
Poszukuje stajni do dzierżawy w okolicach Poznania na nim 20 koni i halą. możliwość remontu.
za odpowiedzi będę wdzięczna.

pozdrawiam Dołączona grafika

UlaFin

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Polecam stajnie w Borówcu k. Poznania - sama trzymam tam konia. To stajnia rekreacyjna, bez szkółki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych