Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Trener. Do kogo warto jechać na tydzień w trakcie wakacji?

trening ujeżdżenie wakacje

12 odpowiedzi w tym temacie

kiri club

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejsce zamieszkaniaszczecin
Proszę o radę. Chcę się wybrać w trakcie wakacji na jeden tydzień do jednego z dobrych trenerów ujeżdżenia. Mam na mysli tylko tych trenerów z górnej półki (osoby dobrze zorientowane w środowisku będą wiedziały o jakich chodzi).

W trakcie tego tygodnia chiałabym mieć przynajmniej jeden trening dziennie, ale żeby trener całkowicie się na mnie skupił. Tak żeby w trakcie tygodnia jak najbardziej skorzystać i jak najwięcej przywieźć do domu i pracować w swojej stajni.

Kogo polacacie? Myślałam o Annie Bienias, Justynie Skowrońskiej, itd.

Proszę o opinie osób, które brały udział choć w jednym treningu z osobą, o której podzielą się opinią.

Pozdrawiam

Amuna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWroclaw
A jaki rejon Polski Cię interesuje? Czy to nie ma znaczenia?

Justyna Skowrońska? Chyba miałaś na myśli Żanetę Skowrońską lub Justynę Dysarz-Bylicką :)

Jeśli chodzi o Justynę Dysarz, znam kilku jej podopiecznych i są bardzo zadowoleni, a moim zdaniem jeżdżą dobrze. Widziałam kilka jej treningów i są prowadzone ciekawie, Justyna skupia się na rozluźnieniu konia i ma bazę wielu ciekawych ćwiczeń. Jednak nie wiem jak wygląda u niej możliwość przyjazdu na tydzień na trening, gdyż Justyna nie ma swojej stajni we Wrocławiu, a jedynie trzyma tu konie. Najlepiej się skontaktować.

Co do Żanety Skowrońskiej, jest na pewno łatwiej przyjechać do niej na tydzień na treningi, gdyż z tego co wiem, Lewada pozwala na przyjazd ze swoim koniem i stacjonowanie w ich stajni. Jednak na temat treningów z Panią Żanetą nie mogę się wypowiedzieć, widziałam kilka, ale to było tylko szlifowanie elementów przez dziewczyny na koniach Lewady, także ciężko ocenić.

Co prawda osobiście nie miałam treningu z żadną z powyższych zawodniczek, jednak mam nadzieję, że moja wypowiedź choć trochę pomogła :)

kiri club

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów

Wyświetl postUżytkownik Amuna dnia 21 marzec 2013 - 14:29 napisał

A jaki rejon Polski Cię interesuje? Czy to nie ma znaczenia? Justyna Skowrońska? Chyba miałaś na myśli Żanetę Skowrońską lub Justynę Dysarz-Bylicką :) Jeśli chodzi o Justynę Dysarz, znam kilku jej podopiecznych i są bardzo zadowoleni, a moim zdaniem jeżdżą dobrze. Widziałam kilka jej treningów i są prowadzone ciekawie, Justyna skupia się na rozluźnieniu konia i ma bazę wielu ciekawych ćwiczeń. Jednak nie wiem jak wygląda u niej możliwość przyjazdu na tydzień na trening, gdyż Justyna nie ma swojej stajni we Wrocławiu, a jedynie trzyma tu konie. Najlepiej się skontaktować. Co do Żanety Skowrońskiej, jest na pewno łatwiej przyjechać do niej na tydzień na treningi, gdyż z tego co wiem, Lewada pozwala na przyjazd ze swoim koniem i stacjonowanie w ich stajni. Jednak na temat treningów z Panią Żanetą nie mogę się wypowiedzieć, widziałam kilka, ale to było tylko szlifowanie elementów przez dziewczyny na koniach Lewady, także ciężko ocenić. Co prawda osobiście nie miałam treningu z żadną z powyższych zawodniczek, jednak mam nadzieję, że moja wypowiedź choć trochę pomogła :)

Wyświetl postUżytkownik Amuna dnia 21 marzec 2013 - 14:29 napisał

A jaki rejon Polski Cię interesuje? Czy to nie ma znaczenia? Justyna Skowrońska? Chyba miałaś na myśli Żanetę Skowrońską lub Justynę Dysarz-Bylicką :) Jeśli chodzi o Justynę Dysarz, znam kilku jej podopiecznych i są bardzo zadowoleni, a moim zdaniem jeżdżą dobrze. Widziałam kilka jej treningów i są prowadzone ciekawie, Justyna skupia się na rozluźnieniu konia i ma bazę wielu ciekawych ćwiczeń. Jednak nie wiem jak wygląda u niej możliwość przyjazdu na tydzień na trening, gdyż Justyna nie ma swojej stajni we Wrocławiu, a jedynie trzyma tu konie. Najlepiej się skontaktować. Co do Żanety Skowrońskiej, jest na pewno łatwiej przyjechać do niej na tydzień na treningi, gdyż z tego co wiem, Lewada pozwala na przyjazd ze swoim koniem i stacjonowanie w ich stajni. Jednak na temat treningów z Panią Żanetą nie mogę się wypowiedzieć, widziałam kilka, ale to było tylko szlifowanie elementów przez dziewczyny na koniach Lewady, także ciężko ocenić. Co prawda osobiście nie miałam treningu z żadną z powyższych zawodniczek, jednak mam nadzieję, że moja wypowiedź choć trochę pomogła :)
Bardzo dziękuję. Spróbuję sie skontaktować z obiema paniami. A co sądzisz o Annie Bienias?

kiri club

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów

Wyświetl postUżytkownik kiri club dnia 22 marzec 2013 - 10:53 napisał

Bardzo dziękuję. Spróbuję sie skontaktować z obiema paniami. A co sądzisz o Annie Bienias?
rejon nie gra roli. ja jestem zachodniopomorskiego, ale do dobrego szkoleniowca mogę dojechać nawet na południe.

Gość_Kucuś_*

• Gość
w 2009r Miałam treningi z panią Anią Bienias na zgrupowaniu i naprawdę bardzo fajnie. Uwielbiam rzeczowych trenerów . Ale jak dla mnie ,numerem 1 zawsze będzie pani Ania Piasecka. ;)

kiri club

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów

Wyświetl postUżytkownik Kucuś dnia 22 marzec 2013 - 11:00 napisał

w 2009r Miałam treningi z panią Anią Bienias na zgrupowaniu i naprawdę bardzo fajnie. Uwielbiam rzeczowych trenerów . Ale jak dla mnie ,numerem 1 zawsze będzie pani Ania Piasecka. ;)
dzięki, zapamiętam. na razie umówiona jestem na telefon z p. skowrońską.

scalto

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Ja polecam Jana Lipczyńskiego, który prowadzi ośrodek Annopol. Wiele pochlebnych opinii możesz przeczytać na temat obosów organizowanych w Annopolu.

Amuna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
A czy Pan Jan nie specjalizuje się w skokach?

Znajome były na obozie w zimie i opinie miały bardzo kiepskie o umiejętnościach Pana Jana i jego radach co do jazdy. Jednakże, dobre też słyszałam, a wiadomo, że zawsze będą zdania podzielone.

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Tak, p. Jan to przede wszystkim skoki.
Amuna, a na jakim poziomie jeżdżą Twoje znajome? Bo przyznam szczerze, że to co napisałaś śmierdzi paskudną ignorancją. Można nie być zadowolonym ze sposobu prowadzonych treningów (i powiedzieć tylko "mnie się nie podobało, i już się tam nie wybieram"), ale wypowiadanie się o Janie Lipczyńskim jako o osobie, która ma kiepskie umiejętności świadczy o tym, że Twoje znajome są albo na poziomie olimpijskim albo są 14 latkami z przyrostem ambicji, którym p. Jan powiedział, że muszą się jeszcze wiele nauczyć więc się wzięły i obraziły i teraz mu taką opinię wystawiają.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Amuna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Źle to określiłam, bo jego umiejętności jako jeźdźca nie komentowały, ale mówiły, że dostawały dziwne rady, że np. jak koń idzie za mocno na przeszkodę, to trzeba mu dać ostre wędzidło ( komentarz był do 5 letniego konia, który od niedawna skacze ). Mówiły ogólnie, że prowadzenie jazd nie było dostosowane do poziomu konia i problemów, jakie jeździec ma z koniem.

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Aaaa, to zmienia postać rzeczy :)
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

kaak12

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOpole
Ciekawe rzeczy tu piszecie, ja dopiero zaczynam i mam nadzieję że skorzystam z waszych rad. :)

roman441

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
a jakie w tym momencie to są koszty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych