Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Materiały na temat Hipoterapii

63 odpowiedzi w tym temacie

gosiak

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Cześć :)
ja również zwracam się z prośbą o przesłanie jakichkolwiek materiałów na temat hipoterapii, głównie interesuje mnie dostosowanie stajni / siodlarni / ujeżdżalni / konia itd. do prowadzenia zajęć z hipoterapii, mój mail: gosia-kos9@wp.pl
Pozdrawiam,
Gosiak

roszka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Wyświetl postUżytkownik Bratek dnia 23 maj 2005 - 04:08 napisał

Witam!!
Mam prośbę do wszystkich którzy maja jakieś materiały na temat Hipoterapii.
Moja kuzynka pisze prace magisterską na temat Hipoterapii i jeśli macie jakiekolwiek materiały, linki do stron związanych z tym tematem to proszę piszcie na mój mail.

Z góry dziękuje wszystkim i Pozdrawiam.

Bratek
Bartku Czy masz już takie materiały? np.
Ingrid Straups "Hipoterapia. Neurofizjologiczna lecznicza jazda konna" Przydałaby mi się ta książka jeśli masz

roszka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Cześć Wam! ja również piszę pracę o hipoterapii i za bardzo nie mogę znaleźć materiałów mógłby mi ktoś pomóc z nimi?

roszka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Wyświetl postUżytkownik Edka dnia 16 sierpień 2006 - 13:20 napisał

Jak już pisałam wyżej - mam sporo materiałów -ale po pierwsze - prosiłabym o jakieś konkretne zapytania, tzn czy mają to być ogólne informacje czy dotyczące jakiegoś konkretnego schorzenia, efektóe hipoterapia itd, itp Dołączona grafika) Po drugie, materiały mogę wysłać jedynie pocztą Dołączona grafika
Tylko skąd wziąść Twojego emaila?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych