Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Śmierć albo nowy dom dla konia Łatka! Potrzebna pomoc!

śmierć rzeźń pomoc ratujmy konie koń Łatek wałach zbiórka darczyńcy

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

Triss

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Więcej informacji na: https://pomagam.pl/nowezyciedlalatka

Niestety, w ten świąteczny czas, los nie jest dla wszystkich łaskawy. Dla 3 letniego wałacha o imieniu Łatek może być tragiczny, gdyż koń może trafić do rzeźni i zakończyć swe krótkie życie. Niestety nie wiem dokładnie, dlaczego właściciel chce oddać skazać konia na taki los- pewnie jest mu już zwyczajnie niepotrzebny. Konika ratuje parę znajomych mi osób, które stworzyły mu już ciepły kąt i przytulne miejsce w stajni, obok czterech innych koni.
Potrzebna jest tylko kwota 3500 zł, którą chce właściciel za uratowanie końskiego życia. Tutaj potrzebna jest Wasza pomoc. Liczy się każda złotówka!! Nawet najmniejsza, najbardziej drobna pomoc będzie dla nas cenna, bo przybliży do uratowania Łatka i zapewnienia mu godnego życia wśród innych towarzyszy. Na zebranie ustalonej kwoty mamy dwa tygodnie. Wiem, że z głodu umierają dziś dzieci, a chorzy nie mają pieniędzy na leczenie... Ale życie zwierząt to też życie, a dla pasjonatów zwierzę to partner, przyjaciel, na dobre i złe. Nie bądźmy więc obojętni na krzywdę i cierpienie. Wszystkich nie zdołamy uratować, ale jednemu możemy dać szansę na normalne życie, w ten świąteczny czas...

Więcej informacji oraz link do wpłaty:
https://pomagam.pl/nowezyciedlalatka
Jeśli chciałbyś pomóc kliknij : "Wpłać teraz"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych