Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Black Caviar


1 odpowiedź w tym temacie

#1
kermit

    Advanced Member

  • Moderator
  • 10172 postów
http://www.sport.pl/...zakonczyla.html

Czy mieliśmy w Polsce takiego końskiego bohatera ?

cytat a artykułu:
Moody twierdzi, że dzięki niej wyścigi w Australii zyskały zainteresowanie, którego nie miały od dziesięcioleci. - Towarzystwo zwykle przychodziło na tor, właśnie towarzysko, by popatrzeć na siebie. Nagle ludzie zaczęli przychodzić na tor dla konia - tłumaczy.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

#2
arkady66

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
u nas też to jest możliwe ... tylko media i państwo wyścigi konne wystawiło na margines społeczny , dodatkowo uzurpując sobie prawo dysponowania nie swoim terenem i nie swoją historyczną prawdą ... jednym słowem sprzedajne świnie ... mój teściu zapytał mnie czy wyścigi konne jeszcze istnieją ? A w młodości to nikt inny jak on siedział tam całymi wekendami i przegrywał całą pensję . Kiedyś na wyścigach siedziała cała warszawka , potem mafia a teraz nieudacznicy . A dodam tylko że polskie folbluty w takim starym typie wracają do łask ponieważ amerykanie nic dobrego stworzyć nie potrafią i generalnie na świecie zaczyna brakować koni , które bez kontuzji przebiegną więcej niż jeden słownie jeden wyścig . O naszych wyścigowych i pokazowych arabach pisać nie będę ponieważ one od dziesięcioleci bronią się same ale i tutaj czystość rasy nad przekupstwem niestety przegrała a przykładem są araby francuskie ( to są kundle a nie araby ) ... amen
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych