Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Uwaga ... viva pozywa arkady66 o zniesławienie

35 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
na razie dostałem akt oskarżenia ... zatem szukam dobrych prawników i świadków ... haha
arkady66

bunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejsce zamieszkanialodz
A co tam ciekawego napisano w akcie osk.?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
że na portalach społecznościowych podważyłem ich wiarygodność wpisami typu ,, przekręty ,, ,, pralnie pieniędzy ,, pomagają niekoniecznie konikom które tej pomocy potrzebują ,, .... żądają 10 tys pln zadośćuczynienia .... ja tam się bardzo nie przejmuję ponieważ mam dziesiątki świadków dzieci ( w tym dzieciaki z mojej córki szkoły ) które zbierały kasę do puszek w markecie ( wielokrotnie ) a potem oddawały je osobom postronnym które bez przeliczenia , bez zgody na takie zbiórki zabierały do bagażnika te puszki i odjeżdżali z piskiem opon zapominając tym dzieciom podziękować ... takie podziękowania żeby nie było niesmaku sam drukowałem na ich papierze firmowym i wręczałem tym dzieciakom ... szkoda gadać jak można być taką fundacją ... przykładów mam setki i dziesiątki poszkodowanych ... ale wiadomo jak to jest nikomu nic z tym nie chce się zrobić ani też łazić po sądach ... ja tam dalej podtrzymuję swoje zdanie i swoje wpisy w tej materii ... może ktoś się do mnie podłączy ?? z własnej woli ... mam też kilku wetów którzy obiecali wsparcie w moich dowodach o próbach przekupstwa aby dostać taki opis weta o jaki im chodzi czyli medialny lub kogoś obciążający ... amen
arkady66

......

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Miejsce zamieszkania.
arakdy, zes*aj sie, a nie daj sie! jeśli Ci sie uda dowieść swego (a mam takową nadzieje) to w tym momencie w świetle publicznym fundacje działające dość dziwnie (tak to nazwijmy ;) ) są spalone.. bardzo odważnie zresztą z strony Vivy.. bo co jeśli przegrają?
taka fundacja centaurus to powinna do sądu w takim razie 3/4 użytkowników for o tematyce końskiej podać do sądu, ciekawe dlaczego tego nie robią? :D a dlatego, że szum publiczny sprawiłby, że pieniążki przestałyby płynąć..

ps. arakdy, a świadków dorosłych masz? dzieci są niestety mało wiarygodnym źródłem dla sądu..

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Myślę, że szybko oddalą powództwo kiedy zażądasz jawności finansów..
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Kitana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrzynia
Viva w tej chwili ma juz niewiele do stracenia, gdzieś czytałam że zaraz wypadną z gry całkowicie, bo doczepili się do nich urzędnicy ze skarbówki. chybaże to było kłamstwo ;)
tego zweryfikować nie jestem w stanie.
.....................

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
szybko oddalą powództwo jak pokażę w sądzie ich przelewy na moje prywatne konto ... albo jak wskażę na świadka ordynatora wet kiliniki pana Wąsowskiego na słuzewcu w sprawie próby fałszowania opisu konia pod wymagany przez Vivę opis medialny .. prof. wtedy się wzburzył i nakazał opuszczenie kliniki natrętnym działaczom viva ... można też dorzucić niezapłacone podpisane umowy o dzierżawie niestety już przeterminowane , można też dorzucić bojówkarzy którzy mnie nachodzili z imiena i nazwiska ... zresztą jakie to ma znaczenie ... niech rozpoczyna się przedstawienie ... hahaha
arkady66

roltrol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
podasz daty i miejsce rozpraw ? chętnie wpadnę :-)
kto .ujem sie urodził skowronkiem nie zdechnie :-)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
na razie udają że nie wiedzą kto to arkady66 ... proszą sąd o ustalenie danych osobowych ale ja już wysłałem pismo z pełnymi danymi i numerem telefonu oraz z datami spotkań pana prezesa i jego prawej ręki ze mną ...mają moje dane do przelewów , mają mojego maila , wisi dyplom i ich poodziekowanie za współpracę u mnie w firmie a oni nie wiedzą i nie znają moich danych ... no cóż jak mają taki porządek w kontaktach to jaki mają w swoich finansach ?? hahaha ... poza tym od standardu wpisów na forum jest moderator a nie viva która sobie coś życzy lub nie życzy ... swoje wpisy podtrzymuję i swoje zdanie w tej materii również ... daty za pewne będą odległe ale na bieżącą będę informował ...
arkady66

NygusOwa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3360 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSusz
Arkady po co Ci prawnicy po Twoich postach na forum śmiem stwierdzić, ze sam dasz sobie rade :P ale nie zapomnij o "Amen" na końcu wypowiedzi ( to zamiast kojarzyć mi się z pacierzem, kojarzy mi się z Twoimi postami )
"Żadna godzina życia spędzona w siodle nie jest godziną zmarnowaną"! (Winston Churchill)

Dołączona grafikaDołączona grafika

<a href=

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
chodzi też chyba bardziej o urażoną dumę vivy niż o próbę wyłudzenia ode mnie w imię prawa 10 tys pln , bo przy ich obrotach moje 10 tys starczyłoby im na jedną libację przy grillu ... co prawda są oni vege ale patrząc na ich nadwagę aż nie chce mi się wierzyć że na warzywach można się tak utuczyć ... hahaha
arkady66

fuzja1

fruzja1 ,,leśny driverek"

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3297 postów
Oj, dawno już się nic nie działo na forach z fundacjami ws prv osoby .. Trzymam kciuki za twój występ ;) Ciekawe, gdybyś to Ty ich podał ? ,,Moja" była w locie sraki po kapuście robiła wpis do KRS w trakcie sprawy :mrgreen: Przypomnę : Pro Eqo k. Morynia. Zachodniopomorskie.
Konie są szczere. Zawsze powiedzą Ci jak jest naprawdę. Drugi człowiek powie Ci swoją opinię, ale koń powie Ci fakt. Niektórym ciężko jest to udźwignąć.
Ray Hunt

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
haha ... pamiętam też twój występ w mediach ... ja tam wszystko co wpisałem podtrzymuję , dziękuję za wsparcie ... mogę podkreślić , złodzieje , oszuści , krętacze i wyłudzacze ... na to co napisałem mam dowody rzeczowe i świadków ... amen ... prawda w oczy kole ...
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
jak to? co tam było Fuzja??? jaki występ w mediach??? :shock:
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
było w mediach nawet w TVP .. fuzja pozwała Pro Eko o zniesławienie i sprostowanie ... wygrała ...
arkady66

fuzja1

fruzja1 ,,leśny driverek"

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3297 postów
Ech.. było dwukrotnie, raz w TVP Szczecin, raz w Polskę poszło...a tam przerobili mnie na jedną z wolontariuszek fundacji... Tak to jest. Zanim zgodzcie się na interview ;) w waszym interesie jest cyrograf o prawa do autoryzacji, bo fajne hocki mogą wyjść, jak raz w tym przypadku wyszły na mą korzyść ;) dobijajacą tudzież skromną komórkę pomocowo-różańcową :ph34r:
W czasie ,,występu" przed kamerą jeszcze nie wiedziałam, iż owa fundacja działa jako firma krzak.. byłoby ciekawiej. Ktoś jednak poszperał i wyniósł w światło dzienne na fora o tym fakcie / brak KRS, rozliczeń / Pro Equo szybciutko dostało obstrukcji myślowej nt i nabrało wody w buzię.
Dobra, było minęło.. z dala od tego typu interesików ;)
PS
..mam ten filmik z tvp dla otrzeźwienia gdyby komuś ze znajomych się zachciało podziałać w fundacjach..
Arek, a wiesz , że do danych osobowych wedle nowelizacji trzeba dołączyć pesel lub NIP ? :mrgreen:
Mnie straszy teraz kmornikami i sądami niejaki serwis PLIKOSTRADA / następca Pobieraczka/ z siedzibą w Dubaju.. z siedzibą sądu w Lublinie :shock:
Zasada serwisu działa na prostych zasadach: siedzą w linkach jako serwisy darmowe, rejstreacja darmo, a po 14- dniach mailowo jakiś abonament na 96 zł ..
podesłałam im w odp. kilka linków łącznie z dyrektywami ustaw unijnych, na które powołali się mailowo i uspokoili.. czuję, że się odezwą - nast. straszakiem.
http://forum.dzienni...-t70707/page-17
Siedzę w jakimś matrixie, że co jakiś czas systematycznie muszę wejść w jakieś gówno :cool:
Konie są szczere. Zawsze powiedzą Ci jak jest naprawdę. Drugi człowiek powie Ci swoją opinię, ale koń powie Ci fakt. Niektórym ciężko jest to udźwignąć.
Ray Hunt

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
aaa czyli to podobnie jak z firmą "Karierowo.pl"... złodzieje zasrani i wyłudzacze!!! TFU!!
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
na chwile obecną pozwali aktem oskarżenia Jankowski Arkadiusz o nicku arkady66 z dostawą do mojej firmy że stąd pochodzi IP kompa z którego pisałem , ale ja pisałem i ze swojego prywatnego kompa , z firmowego jak również z kafejki ... ale ja nie zamierzam uciekać jak jakiś nieunormowany emocjonalnie gnojek i przygotowałem pismo w którym podaję swoje dane do korespondencji bez nip i pesel ... poza tym jako dowód aktu oskarżenia podają prin scriny za lata 2010/12 a w tych latach SK się reformowało i zmieniało swój image a poza tym prin scriny można edytować a zatem doszło moim zdaniem do manipulacji ze strony vivy ... zresztą ja jak dojdzie do rozprawy podam mechanizm działania takiej fundacji , ze swoimi dowodami i świadkami a dalej poddam się dobrowolnej karze jeśli zapadnie zły wyrok to złożę apelację . W tym czasie przed rozprawą spróbuje skontaktować się ze szawdronistami oraz z osobami poszkodowanymi przez najlepszą fundację na świecie jeśli chodzi o rolowanie naiwnych ludzi mającymi cokolwiek wspólnego ze zwierzętami ... jest też prasa , kontrole , ministerstwo finansów , MSWiA obecnie MC , jest też sąd wyższej instancji ... amen
arkady66

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
Arek, masz teraz takie plecy, że bez problemów wygrasz z tą fundacją :mrgreen: Weź ich tam roznieś :D

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
o Borzee!!! :mrgreen:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych