Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Uwaga ... viva pozywa arkady66 o zniesławienie

35 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
korys a ty w tym czasie zbieraj petycję pod hasłem ,, wolność dla słowa a viva do lochu ,, i ,, uwolnić arkady66 ,, .... liczę też na wasze poparcie i na paczki ze smalcem i cebulą
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
arkady66, sorry bardzo, ale ze względu na suszę jaka panuje w moim ogródku wyrósł sam szczypior... to też może być? :mrgreen:
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
mi się wydaje że tutaj chodzi jak zawsze o kasę dla vivy ... jaki jestem taki jestem ale jakby nie było każdy taki wpis z mojej strony działa na ludzką świadomość . W dodatku gdy fakty są wiarygodne i sytuacje się powtarzają a patologie tej fundacji sięgają zenitu to okazuje się że i każdy z nas zanim da się złapać w ich machinę gry na emocjach pomyśli zanim da przysłowiową złotówkę i okazuje się , że zaczyna im wysychać stan konta w banku ... i jak tu żyć drogi arkady66 .... hahaha
arkady66

bunia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejsce zamieszkanialodz
Bo tak to juz jest fundacjami. WSZYSTKIE one to zlodziejskie firmy bazyujace na ludzkiej liosci... Tak samo dzialaja te niby "dla dzieci" i doprowadaja mnie ta zalosna zebranina do pasjii!!!!!!!!!!!!!!!! "chory Tadzio czeka na wozek"(proteze, opracje, wakacje , nocnik, niepotrzebne skreslic) a zazwyczaj Tadzio nie istnieje lub inieje tylko ze to nie jest Tadzio tylko Tadek wiek 50+ ,zawod- biznesmen. He,he a te durne ludzie lituja sie i wysylaja smsa , kupuja cegielki itp bzdety.... 1% podatku tez jest niezly..kol. z pracy kilka lat oddawal dla jakiegos "Tadzia" i w tym roku okazlo sie ze Tadzio strzelil w kalendarz chyba ze 2 lata temu..no ale tym sie juz fundacja nie chwalila tylko dalej kase kosila....
arkady jestem z Toba!.

roltrol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
coś się dzieje ciekawego w sprawie ??
kto .ujem sie urodził skowronkiem nie zdechnie :-)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
generalnie się nic nie dzieje ponieważ do pozwu sądowego załączyli załączniki widmo ... czyli pozew bez dowodów ... jedno co było jasno i klarownie napisane to że chcą kasy za zniesławienie ... i dla szpiegów z re-volty dodaję że ja nie proszę o ,, pomoc ,, tylko napisałem ,, uwaga viva pozywa arkady66 ,, a pomoc żadną nikogo nie prosiłem i nie proszę ... czekam na propozycję rozgłosu medialnego w roli głównej arkady66 ... ( jestem dosyć tani i łatwo przekupny ... hahaha )
arkady66

skraweknieba

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejsce zamieszkaniaDzierzby
Macie racje , my też mamy złe wspomnienia z fundacjami bo jak byli potrzebni to twierdzili że nie mają możliwości pomoc i sugerowali pomoc koniom w własnym zakresie ... Medjalnie to oni są świetni szczególnie jak 1% trzeba zgarnąć

......

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Miejsce zamieszkania.
arkady, ruszyło coś z sprawą? :D

Kitana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrzynia

Wyświetl postUżytkownik skraweknieba dnia 19 wrzesień 2013 - 14:57 napisał

Macie racje , my też mamy złe wspomnienia z fundacjami bo jak byli potrzebni to twierdzili że nie mają możliwości pomoc i sugerowali pomoc koniom w własnym zakresie ... Medjalnie to oni są świetni szczególnie jak 1% trzeba zgarnąć
A ty pewnie tak obiektywnie oceniasz wszystkie fundacje, co?
.....................

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
nic ze sprawą nie ruszyło ... ja bym wolał aby zanim kogoś pozwą oczyscili swoje szeregi z róznych patologicznych postaci ... ostatnim takim przykładem moze być pan Trojanek o korzeniach cygańskich ... dalej chyba nie muszę próbować opisywać tej postaci po jego akcji u strzynopitka ...
arkady66

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
A związany jest ów Pan z Vivą ?
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
wiesz ów pan przez małe p .... dzisiaj to chyba wszyscy animalsi są ze sobą powiązani ... haha ... kermit napisz mi na pw sój numer telefonu bo mi część kontaktów poszła do CBA ... haha
arkady66

skraweknieba

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejsce zamieszkaniaDzierzby
Kitana ja naprawde nie wiem i nie rozumiem z kąd tyle agresji i zgoszkniałości .... możesz wierzyć lub nie w to co pisze ale nie mierz ludzi swoją miarą .....i nie atakuj

nie obiektywny jesteś t y gnojąc wszystkich nie znając ich zamiarów

Kitana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrzynia
Ja nikogo nie gnoję. Znam wyjątki pośród fundacji (nie tylko końskich) więc nie skreślam wszystkich kompletnie. Staram sie być obiektywna, mimo iż sama miałam nie jedna zadziorę z fundacjami, np Centaurusem.
Osobiście należę do fundacji która zajmuje się odtwórstwem historycznym. Nie żebrzemy, tak więc więcej obiektywizmu w swoich wypowiedziach ;)

bunia i to sie tyczy również Ciebie.
.....................

......

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Miejsce zamieszkania.
czas leci i leci, a wciąż nie wiadomo komu posyłać smalec i cebule.. vivie, Arkowi czy też jego teściowej (?) :D ;)

Obiś

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5426 postów
Jejku, jejku, jeeejkuuu. Ja mam takie zaległości na forum,że dopiero teraz tu trafiłam :unsure: ...
Arkady Pisz co z tego wniknęło, bo sama jestem ciekawa :mrgreen:
desire^ Jakby nie było, ślemy Arkowi :cool:
Żyj tak, aby nie żałować żadnego dnia,żadnej godziny,minuty,sekundy...
Podejmuj decyzje dobre dla siebie i nie przejmuj się, gdy nazwą Cię egoistą...

I pamiętaj, tylko wariaci są coś warci...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych