Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ubrania

18 odpowiedzi w tym temacie

Dari88

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWr
Proszę napisać sklep we Wrocławiu gdzie ja mogę kupić obuwie damskie żeby jezdzić na koniach, czy to mogą byc zwykle gómowce lub lepiej jakis skóranę oficerki, poniwarz tylko raz w życiu jezdziłam na koniu, ałe teraz chcę dobrze nauczyć się. Dziękuję! I czekam na odpowiedż.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
Borze!!! :mrgreen:
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Szybciej niż rejestracja na forum by było poszukać w google....
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
Mi to spamem śmierdzi . :cool:

FurryMouse

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1307 postów
Korys - Sherlock :D
Forum jeździeckie. Rozmowy o koniach i nie tylko: http://koniomaniak.kiv.pl/

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Ktoś wszedł w link ? :-P
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
nieeeee :P
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
Kermit, weszłam na te eleganckie czółenka damskie :mrgreen: ale również weszłam w to (niestety gÓmowców nie znalazłam, ale były gumowce i najbardziej spodobały mi się te zakurzone z rowerem w tle): https://www.google.p...iw=1280&bih=861 :mrgreen:
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

annamikusz

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Co sądzicie o tych szybletach damskich? Chcę kupić sobie takie buty dobrej jakości a te wygladaja mi na zrobione porządnie i cena normalna. Znacię tą firmę? Bo myślę czy warto wydac na nie pieniądze.

martynaly1991

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
Przy wyborze butów do jazdy trzeba kierować się głównie wygodą . Ja swoje zamawiałam na allegro bo w moim mieście nie ma sklepu z takimi butami i odzieżą . Myślę , że na internecie można znaleźć ciekawe modele i zapewne w niższych cenach.
Doksycyklina ulotka tutaj, zobacz mojego bloga.

mysia0054

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Wybitnie chciała zwrócić uwagę na swojego posta ortografią :D
"Z kobietą jak z rzęsą. Wpada w oko nie wiadomo kiedy. Szybko sprawia ci ból, a jak próbujesz się jej pozbyć toniesz w morzu łez" - Cilest

agataia91

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Ja nie znam więc nie pomogę jeżeli chodzi o sklep stacjonarny . Ja swoje buty zamawiałam w decathlonie . Mają dosyć ciekawe obuwie i ceny też nie są złe .

Drakhtul

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrakow
Jak dla mnie decathlon ma maly wybor, nigdy nie moge znalezc czegos dla siebie i musze szukac w innych sklepach.

michalt123

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu odzież męską to polecam Ci szukać w internecie. Dodatkowo każdy ze sklepów oferuje najczęściej darmową wysyłkę czy jakieś gratisy. Na przykład ostatnio zamawiając garnitur dostałem w gratisie okulary przeciwsłoneczne, i nie musiałem ich kupować!
Michał

adaxx123

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Michale, bardzo trafne podejście :)

ajm

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Również kupuję ubrania przez internet. Z dwóch powodów:

- jest to dla mnie o wiele wygodniejsze ponieważ mogę sobie coś fajnego wybrać bez wychodzenia z domu
- jest to tańsze ( w sklepach internetowych bywają o wiele lepsze promocje, poza tym jest o wiele wiekszy wybór ciuszków, modeli, rozmiarów - w koncu korzystają z o wiele większych magazynów).

Mam słabość do firmy Simple: https://simple-cp.com/ - kupowałam tam wiele ciuszków i jakość jest naprawdę dobra.

kosmopol

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ja też kupuję wszystko na internecie. Nie tylko odzież i okulary przeciwsłoneczne, ale nawet jedzenie :)

witold10

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSieradz
Jestem tradycjonalistą i wolę sklepy w mieście ale są przedmioty, które kupuję w sieci jak znaczki pocztowe, gry komputerowe i ksiązki.

monter

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Kiedyś równiez byłem takim tradycjonalistą. Jednak jakiś czas temu przekonałem się bardziej do zamawiania rzeczy przez internet:
jest taniej
wygodniej bo nie trzeba wychodzić nigdzie i marnować czasu na kupowanie w sklepach stacjonarnych (szczególnie w galeriach handlowych)
poza tym jest 14 dni na oddanie zamówionej rzeczy ( albo na wymianę jeśli akurat natraficie na niepasujący rozmiar)

Jeśli szukacie ciuchów na co dzien to zerknijcie sobie do Fighter shop https://www.fightershop.com.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych