Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

odpowiednie służby na pomoc tym razem dzieciom

25 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
wiecie co koleżanka mi napisała jedno mądre zdanie ... ani jedna osoba ratujące konie z posadowa nie przywiozła ani jednej kostki siana ani jednej marchewki ale za to przejechali setki kilometrów pustymi bukmanami z pustą pomocą ... hahahahahahahaha .... dzieci was nie obchodzą które umierają w rękach mafii żebrzącej ? nie chce mi się z wami gadać .... hipokryci .... amen
arkady66

tootalna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
a Ciebie obchodzą? Zrobiłeś już coś w tej sprawie poza bąknięciem na forum? Czy może Twoja akcja się kończy tam gdzie się zaczęła tj tu?
Nie wiem kto tu jest hipokrytą. Przestań być już taki patetyczny bo to już się nudne staje;)
today, tomorrow, always.....

szoszon

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Na razie to Ty wychodzisz na hipokrytę, aby coś udowodnić podpierasz się wykorzystywanymi dziećmi. Zrozumiałbym założenie tego wątku jak byś sam coś w tym temacie robił i nikt nie chciał Ci pomóc ale nie, Ty tylko to zrobiłeś by dowalić ludziom z którymi się nie zgadzasz. To jest hipokryzja.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
aha rozumiem ... a jak u was z sumieniem ? tak walczyliście o koniki z posadowa a dzieci was nic nie obchodzą ? nasza ludzka rasa i małe niewinne dzieci ? ja nic nie zrobiłem i nie zrobię w dziwacznej akcji w posadowie a w sprawie dzieci szukam partnerów do działania . Potrzebni są takie osoby jak przy akcji w posadowej , czyli ukryta kamera koleżanki frazi , wyszczekana osoba taka jak ElaP oraz kibice skłonni uwierzyć w to co zobaczą na własne oczy czyli tacy jak szaszon czy też totalna ... amen
arkady66

szoszon

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
To działaj my pokibicujemy i na pewno Ci uwierzymy bo do tej pory jak coś zrobiłeś to musiałeś wszystkich poinformować zakładjąc specjalny wątek na forum więc czekam na kolejny ha ha.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dobra szoszon przekonałeś mnie ... również cię pozdrawiam ... amen
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych