Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Problemy i metody związane z treningiem konia skoczka

89 odpowiedzi w tym temacie

Crazy Jumper

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa

Wyświetl postUżytkownik fuzja1 dnia 13 wrzesień 2013 - 21:59 napisał

więc pracuj , zajmij się sobą, bo jeśli tak pracujesz jak tu pierdy wypisujesz to cieńki bolo z ciebie. ;)

Fruzia mój koń jako 4 latek poszedł MPMK jako 4,5 latek poszedł pierwsze 110 ,jako 5 latek poszedł N( to jest wysokość mistrzostw polski)
Tak jestem cienki bolo , twoje konie napewno chodzą więcej ale ja się dopiero uczę.
Monotematyczna to ty jesteś bo od 2 lat piszesz co zrobić żeby koń opuścił głowę i cały czas Ci nie wychodzi( patenty się nie sprawdzają).
Żeby pokazać wyniki to trzeba mieć doświadczonego konia , chyba że szczytem ambicji jest galop po lesie.

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
A ja proszę, żeby już nie odbijać pałeczki, tylko wrócić do tematu metod związanych z treningiem konia SKOCZKA. Proszę również nie ciągnąć już tematu żucia tutaj, tylko w dziale ujeżdżeniowym.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska

Wyświetl postUżytkownik Crazy Jumper dnia 13 wrzesień 2013 - 23:47 napisał

Żeby pokazać wyniki to trzeba mieć doświadczonego konia

Rozwiniesz ?

Moim zdaniem samo zrobienie konia od podstaw to już wynik. Duży. Każde nowo-wykonane dobrze ćwiczenie, a następnie zapamiętanie to też wynik.

Wyjazd w teren, na zawody, do innej stajni na trening - wynik.

Dla ciebie wynikami są zawody ? Zawody powinny być sprawdzianem :)

Chcąc się dobrze pokazać faktycznie musisz mieć dobrze zrobionego konia, chyba że nie masz ambicji szportowych

Crazy Jumper

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa
Dla mnie wynikiem jest dużo rzeczy największym że koń z miesiąca na miesiąc potrafi coraz więcej i jest to potwierdzone na zawodach.
Na pewno wynikiem nie jest wyjazd do lasu bo jest to tak oczywiste jak wjazd na hale czy ujeżdżalnię.

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Fuzja, CJ, jeśli Waszym zdaniem te posty były na temat metod treningu skokowego to pozostaje mi tylko pogratulować Wam kreatywności! :mad:
PROSZĘ wrócić do tematu a wszelkie przepychanki odstawić na bok!
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
czy ciezko przyzwyczaic konia do kokow ? ile czasu potrzeba ?
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Łatwiej do warkoczy, koki są niemodne i obciachowe :D

merol182

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniagdansk
warkocze lepsze

Alan159

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Super!

karolinka777

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Warkocze są ładne i można je zapleść na wiele sposobów :) a ostatnio widziałam tak związaną grzywę gumkami, że wyglądała jak taki ażurowy pled i wyglądało to bardzo efektownie... :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych