Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Siodełko west :)

siodło westernowe sprzęd jeździecki western western sprzedam najlepsze siodła ważne!

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

chocolatecookie

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Witam, nazywam się Nina i mam do sprzedania siodło westernowe. Jest siodło czarne, wykonane bardzo dobrze :) Firma to WINTEC, a rozmiar chyba 16.5" albo 17" (Nie znam się) :) Jest w stanie nowym, w ogóle nie używane, tylko leży sobie na stojaczku i czeka na nowego właściciela :) Do siodła za darmo mogę dać czaprak west i popręg west, także nie używane. Cena to 1600 zł do negocjacji. Jeszcze raz podkreślam jest ono nie używane i sprowadzone z Anglii przez mojego wujka :) Niestety mi się nie przyda, ponieważ ja preferuję skoki i raczej klasyczny tryb jazdy. Zainteresowani mogą do mnie dzwonić na numer: 512 218 175 lub 512 013 567 albo także pisać na maila : chocolatecookie@spoko.pl Pilnie sprzedam to siodło ponieważ chcę sobie za to kupić skokówkę która jest mi potrzebna do ważnych zawodów. Oczywiście siodło nie jest zakurzona (bo jest nie używane), czyszczę go i się nim opiekuje ;) Jeśli chcecie więcej zdjęć to proszę mówić, pisać na maila :) Niestety nie mam teraz mojego zdj siodła ale tutaj wstawiam identyczne. Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych