Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Stajnia Skrawek Nieba prywatna przystań dla starych , schorowanych i nie chcianych koni na Podlasiu

45 odpowiedzi w tym temacie

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Skrawkunieba z Piekłem się nie dogadasz. Pozdrawia szczęśliwa właścicielka stada darmozjadów.
Kitana dziękuję.

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Powodzenia choć życie jest przewrotne i nie zawsze układa się po naszej myśli...
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

......

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Miejsce zamieszkania.
ja mam (w zasadzie starego) konia z stajni, w której też żaden koń nie był na sprzedaż... póki nie przyszedł komornik.
powodzenia jednak życzę.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja tylko dodam od siebie ... w prawie polskim nie ma pojęcia ,,adopcja konia ,, to taki wymysł nawiedzonych ludzi w kolorze zielonym ... zielony to zarówno animalsi jak i dolary ... hahaha
arkady66

Kitana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrzynia
Arek, to się tyczy tylko koni ? A co z adopcją innych zwierząt? Jak polskie prawo to reguluje? Masz jakies informacje na ten temat? :-)
.....................

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Myślę, że z adopcją innych zwierząt jest tak samo jak z końmi. Jest to kwestia umowna, ale nie ma podstaw prawnych. Dobrze rozumiem?
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych