Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

naturals w okolicach kampinosu poszukiwany

131 odpowiedzi w tym temacie

Agulaj79

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5422 postów
A gdzie za 300 zł na łąki? A prąd do pastucha? A woda? A kowal? Na nawożenie łąki? Daj spokój.
Jejku za moich czasów 10 km jeździłam rowerem do stajni w obie strony bo rodzice nie mieli czasu mnie wozić i uważali, że jak chcę to sama muszę tam dojechać. Do stajni fajnie się jeździło, ale spowrotem to już było ciężko. Nie dość, że umęczona po jeździe to jeszcze jak na złość większość drogi była pod górkę po wertepach. Dostawałam kasę na jazdę 2x w tyg, ale jak chciałam więcej to albo pomagałam mamie w sklepie ewentualnie w stajni gnój wywalać. Konia trzeba było sobie samemu z łąki przyprowadzić, wyczyścić i osiodłać. Nie wolno było się spóźnić bo krócej się wtedy jeździło, jak marudziłaś na jeździe to z konia i do domu. I dało radę, i chciało się. Ale fajne to były czasy. A teraz nie dość, że zapewnić dojazd do stajni, to jeszcze konika naszykowanego podstawić.

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Kowala to w cenie pensjonatu nie liczę. Nic dodać nic ująć. Także miło wspominam tamte czasy.
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

Crazy Jumper

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa
Mamuteq czy to ta klaczka http://allegro.pl/sh...item=3633029953

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
hahaha ... mam kupić klacz , zapłacić za nią i jeszcze pozwalać komuś na zaglądanie i stawianie warunków w mojej własnej stajni .... hahaha ... ktoś mi proponował abym nie oceniał mamuteq ... tutaj nie ma co oceniać ... pośrednik też tego nie weżmie ponieważ z wagi plus transport nie wyjdzie 1500 pln ... ale poszukaj kogoś z kręgu podobnych ludzi oni ci zapłacą , przewiozą do swojej stajni i będą ci co dwa dni raportować ... życzę udanej transakcji ... hahahahaha
arkady66

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Crazy - ukradłeś mój wychwycony link ! :twisted:
No ale poczekajmy może co drugi konik "chce się zabić" więc może to wcale nie ten koń..

Wyświetl postUżytkownik mamuteq dnia 15 październik 2013 - 11:21 napisał

Przyjechala, na drugi dzień już pazury pokazala, mało się nie zabila. Weterynarz, rekonstrukcja - kon uziemiony na miesiąc!

Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Post pod postem bo chciałam aby moje naiwne pierwsze spostrzeżenie zostało.
Jednak facebook prawdę Ci powie.
To faktycznie ogłoszenie wystawione przez mamuteq.

Ja wstawiłam w temacie o ciekawostkach a tu ciach z życia (forum) wzięte.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ratunkuuuuu świat jest zapełniony ekoterorystami albo nie wiem jak nazwać ten odłam który reprezentuje mamuteq .... aaaaaaaaaaa
arkady66

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
O fuck...
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
czyżby cham arkady66 znowu miał rację ... mam odczucia że i tym razem się nie pomyliłem w ocenie sytuacji ... ja na prawdę rzadko się mylę ... amen
arkady66

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Pióra opadają... Po co pytać o radę i szukać naturalsa skoro wyszło na to że "nie umiem to do ludzi". KAŻDY koń ma jakieś swoje fiołki. Zanim ta klacz rozpocznie prawdziwą pracę minie najmniej 1,5 roku. Nauczycielka dla odsada... matko. Ja mam 2 miesięcznego ogra, wspina się, sadzi tyłami,i straszy zębiskami- nie szukam Zaklinacza Koni dla szczyla,to pierwszy źrebak z którym mam kontakt a mimo to- już daje nogi i znosi wszelkie zabiegi. Słowo "handlarz" brzmiało w ustach mamutqa jak obelga a mimo to- czym się różni od ludzi którzy pchają konie na handel bo nie wystarcza im wiedzy i umiejętności na poradzenie sobie z nim i od ludzi co kupują taniej a sprzedają drożej a jak nie...to na wagę... Kurka no...

parada34

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
w pierwszym poście to jest półtoraroczny odsad, a potem nauczyciel dla innego odsada - nieźle.

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
A ja powiem jedno - KOMEDIA :mrgreen:
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
a dowod osobisty ma podpisany??? powinny byc psychotesty dopuszczajace do posiadania zwierzat

mamuteq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Miejsce zamieszkaniamazowieckie
Owszem nie widze nic dziwnego w ogloszeniu, naturals znaleziony a po konsultacji z weterynarzem doszliśmy do wniosku ze kon wyjedzie do domu adopcyjnego. kon wymaga osoby z doswiadczeniem a wlascicielce pensjonatu go brak , nie miała kontaktu z zrebakami , a ja nie moge koniem sie zajac osobiscie.po 2 kon potrzebuje towarzystwa ktorego tu jeszcze nie ma i nie bede dluzej na nie czekac. Klaczka potrzebuje obwarowanych padokow bo skaka przez ogrodzenia. Dom adopcyjny juz znaleziony. po zdjeciu szwow kon posiadlosc opusci. Kolejny kon czeka do wykupienia. osoby zainteresowane przyjeciem kolejnego konia prosze o kontakt.
Jesli chodzi o naturalsa kon jest w dobrych rekach. Klacz na ta chwile nie wymaga już ingerencji naturalsa, oswoila się, z dnioa na dzień jest lepiej. Zachowuje się jak zrebak, nic innego.
kon wyjedzie ode mnie przebadany i w pelni zdrowy..nie byl to zakup planowany i ciezko zorganizowac cos konkretnego w przeciagu 2 dni. moj planowany zakup jest u pana mazurka.

tootalna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
masło maślane, Twój apaloosa miał niby być jako nauczyciel dla odsada, a tu nagle nie może stać sam, oczomatopeja.
today, tomorrow, always.....

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Brak emota z waleniem głową w ścianę...

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
znajdzie się jakaś Dołączona grafika

mamuteq, chyba lepiej będzie jak przestaniesz brnąć. Sprzedaj konia, albo się nim zajmij sama, albo oddaj go naturalsom (swoją drogą z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że w rękach naturalsa leży całe dobro tego świata ;) )
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
współczuje panu Mazurkowi takiej klientki ... jedno co zauważyłem u niego w stajni to wolno biegające psy dobermany czyżby spodziewał się wizyty mamuteq ... hahaha
arkady66

mamuteq

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Miejsce zamieszkaniamazowieckie
Maria tak biorac pod uwage psychike konia i wklad pracy jaki trzeba w niego wlozyc, zdecydowalam ze kon pojedzie do domu adopcyjnego w dobre rece. Ja mam juz na oku innego konia do wykupienia ktory rowniez trafi do domu adopcyjnego. Mnie moja holsztynka na odchowie w pankowie wystarczy.moj zamysl byl taki ze siwa wykupie, wstawie do kolezanki do towarzystwa arabowi jednakze arab przyjed,ie pod koniec listopada. Ja dluzej czekac nie bede. Kon jest juz w rekach naturalsa. Wyjedzie ode mnie przebadana i w pelni zdrowia.
Z ta konica troche porwalam sie z motyka na ksiezyc... Ale juz z gorki.

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Dubluję swoją wypowiedź z wątku "ciekawostki allegro itd.."
Ogłoszenie z forum v.... sprzed dwóch tygodni

wezmę w bezpłatną dlugoterminowa dzierżawę hodowlno - użytkową klacz najlepiej z okol. woj mazowieckigo. Wiadomości z wszystkimi informacjami o koniu prosze wysylac na priva. Interesuja mnie klacze sp z pochodzeniem zagranicnym..

Matko,kim Ty jesteś mamuteq? Ktoś ma oddać w dzierżawę za free konia z dobrym pochodzeniem żeby dawał źrebaki komuś kto nie radzi sobie z młodymi końmi i szuka wszędzie oszczędności?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych