Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pytanie

10 odpowiedzi w tym temacie

koniara16demo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Witam mam 16 lat nie wiem czy podjęłam dobrą decyzje ale poszłam do liceum po prostu nie wiedziałam jeszcze co chce w życiu robić aczkolwiek wiedziałam, że musi być to coś związanego z końmi. Od pewnego czasu zaczęłam jeździć w mojej stajni na "klaczy wyścigowej " co prawda nie ma ona jakiś tam osiągnięć ale jest koniem Angielskim i jest bardzo szybka. Od niej zaczęła się moja fascynacja wyścigami. Chciałabym się dowiedzieć jak by wyglądała moja praca za np. 2 lata na torze wyścigowym czy dałabym radę z tego wyżyć. Jest jeszcze jeden problem ja pochodzę z Ełku więc nie mam do żadnego toru blisko. Jak myślicie czy mam jakieś szanse? Wiem że może niektórzy uważają że mam jeszcze dużo czasu i 5 razy mi się odwidzi ale ja sądzę, że lepiej się dowiedzieć i spróbować. Z góry dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam.

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
  • Miejsce zamieszkaniatak
poszukaj, o torach i wyscigach bylo napisane juz x-razy. Jak sama napisalas jestes z Elku i nie ma tam toru, wiec szans tam nie masz. Pogoogluj gdze są tory, pojedz i zapytaj. Zostan wolontariuszem w weekendy i się przekonasz sama, czy chcesz w to dalej brnac, czy nie. Jesli nie masz jak sie wyrwac z Ełku to napisz tu za 3 lata, wtedy moze pojedziesz się uczyc tam, gdzie maja tor i będziesz mogla sprobowac.
Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą że mogą...

koniara16demo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Z jednej strony masz racje jest wiele takich pytań jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie. Czyli gdyby miałabym tą prace chociażby stajennego to mogłabym się z tego utrzymać?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
dokładnie gdybanie co będzie za 2- 3 lata jest abstrakcją ... za 2- 3 lat wpadnij do mnie dam ci 15 tys pln m-c i dwa konie do jazdy ... amen
arkady66

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Koniara ale co rozumiesz przez "utrzymam się" ?
Bo wiesz utrzymanie (od 1 do 1), a utrzymanie (gdzie nie musisz się martwić bo starcza Ci na wszystko co tam chcesz) to dwie różne sprawy.
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
wezmę ją jako kochankę to na wszystko jej starczy .... haha
arkady66

......

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Miejsce zamieszkania.
.

bocian1234

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniadabie

Wyświetl postUżytkownik ...... dnia 31 październik 2013 - 21:08 napisał

.
co kupić szkape czy ogiera?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
weż coś z fundacji ...
arkady66

Komers

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
ja też długo się zastanawiałem co robić w życiu, ale najlepiej podążać za swoją pasją

kolendra1

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
jeśli kochasz to co robisz to rób to ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych