Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

jokey w potrzebie

32 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
i dlatego wiarygodnie jest żeby nie robić z tego akcji ogólnoświatowej o wartościach milionowych tylko aby go wspomóc w tym okresie świąteczno zimowym taką kwotą która nic nie zmieni w naszym życiu a w jego zmieni wiele ... da wiarę w ludzi , da wiarę w opał na zimę i da możliwość godnie spędzić te święta ... amen
arkady66

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Mam pomysł na ,,wędkę" dla niego.... nie rybę...ale ,,wędkę"... Jak się uda, to byłoby najlepsze rozwiązanie.... do tego długoterminowe ;)
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
masz dla niego rolę w serialu M jak miłość ... to jest dopiero pomysł długoterminowy ... ahha
arkady66

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Ano czajenie mi nie wyszło bo prąd mi zniknął :/ Blondynka o snajperze nie pomyślała i tak skończyła :/

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Arkady, pudło :P pomysł jest bliski jeździectwu...
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

roltrol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
za to ja wygrałem kantar i mosiężnego konika arkady czytaj ze zrozumieniem ironia była do
frostiness

a nie romka :-)
kto .ujem sie urodził skowronkiem nie zdechnie :-)

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Aszszsz roltrol,że też nie odcięli prądu akurat w sąsiednim mieście ( Twoim :P ) ,holender fruwający, ten kantarek wywołał u mnie "sroczy syndrom" chciałam go... Ale nic, niech Ci się dobrze użytkuje :D

roltrol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
frostiness tak tylko beke kreciłem bez urazy ;-)

kto .ujem sie urodził skowronkiem nie zdechnie :-)

Menkowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Miejsce zamieszkania~*~
Mimo uprzedzeń ludzi do fundacji, może pan Roman byłby jednak skłonny zwrócić się do jakiejś o pomoc? Wiem po sobie, że chociażby fundacja, pod którą sama jestem podpięta potrafi uczciwie finansowo wspomóc - na podstawie rachunków pokryć koszty leków, rehabilitacji etc.
~ no regrets, no looking back, no goodbyes.

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
Menkowa.. właśnie.. jak tam z Tobą? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że jest już z Tobą całkiem dobrze ;)
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

Menkowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Miejsce zamieszkania~*~
Dzięki za pamięć! W przyszłym tygodniu powinnam się dowiedzieć ile zabiegów mi zostało, nie spekuluję żeby nie zapeszać. Jest płynnie progresywnie, dużo jeżdzę, nawet za dużo ;)
~ no regrets, no looking back, no goodbyes.

sr77kordafen

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCiechocinek
Witam was wszystkich bardzo , bardzo dziękuję za wsparcie mojej skromnej osoby dziękuję pięknie wam wszystkim . Dziś dzień ojca jadę na cmentarz zapalę śp ojcu i śp mamie światełko . Życzę wam wszystkim , redakcji ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka.

sr77kordafen

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCiechocinek
Witam pięknie wszystkich i dziękuję pięknie wszystkim którzy mi pomagają . Życzę wam ; miłego , rodzinnego popołunia jak i wieczorka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych