Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Mecate

wodze west

2 odpowiedzi w tym temacie

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Przymierzam się do kupienia komuś w prezencie wodzy mecate, generalnie mam bosal ale nie używam i nie zamierzam więc chciałam go skompletować i sprezentować. Mam dylemat czy kupić mecate z nylonu (miękkie i deczko tańsze) ,czy dopłacić parę groszy i zainwestować w takie z końskiego włosia? Wiem że osoba obdarowana nie używała dotąd takiej wodzy,chciałabym żeby prezent był udany i przydatny. Czy ktoś z was używał "włosianych" mecate? Jak to leży w dłoni? Sztywne i gryzące? :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
sztywne i gryzące ... natomiast nie znam osobiście nikogo kto umiałby tym się posługiwać chyba że robisz prezent komuś z rezerwatu w Oklahomie .... haha
arkady66

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Ja też nie znam ale wiem,że chce toto mieć-będzie miała. A ja mam wymyślanie prezentu z głowy :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych