Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jazda w stylu western, na kucyku!

western

14 odpowiedzi w tym temacie

amigo1312

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Jazda w stylu western, na kucyku! Bursztyn daje radę :)

https://www.youtube....WkxdSfvQSatN1lj

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
to nie jest jazda w stylu western, to jest galop w siodle western

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
A ja nie wiem co ma na celu ten film?
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja mam wrażenie że amigo to siostra mamuteq ... tak samo ma nierówno pod sufitem ... amen
arkady66

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
raczej chyba brat
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
troszkę jeżdziłem west ale tego zawodnika ani konia nie pamiętam ... haha ... ale widać że facet się rozwija bo nawet z konia wyrósł ... haha ... nie rozumiem sensu nagrywania takich tragikomicznych filmików i jeszcze wrzucania tego na forum ... ale cóż zaraz maria89 mi napiszę że się czepiam nowego użytkownika ... zatem kto uważa mój wpis za niesmaczny niech koresponduje sobie i pociesza amigo na pw ... żenada
arkady66

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
film fabularny dla animalsow :cool:

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
arkady, mnie też się ten filmik nie podoba. Ale nie uważam, że z tego powodu mam prawo kogoś obrażać i mówić, że ma nierówno pod sufitem. Póki co to według sporej ilości uzytkowników nierówno pod sufitem masz Ty a mimo to nie jesteś przez moderatorów jakoś dyskryminowany.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
rozumiem maria89 i już prostuję swoją wypowiedż ... drogi amigo gdybyś był łaskawy w przyszłości obejrzeć jakiś western i zobaczyć jak wygląda koń westowy i jazda na nim to zapewne nie popełniłbyś takiej totalnej pomyłki reżyserskiej ... ten film drogi nowy kolego wywarł na mnie uczucie śmieszności i z wrażenie przewróciłem się na plecki ... pozdrawiam i życzę ci dalszych przemyślanych sukcesów filmowych i jako reżyser i jako ,, jeździec bez głowy ,, ... twój wielbiciel arkady66 ... pisz dużo i nie krępuj się ... pozdrawiam
arkady66

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Ja nie miałam na celu wyśmiania nowego forumowicza. Tylko razi mnie trend robienia z siebie sportowca bo siedzę na określonym siodle. Tzn, kupuję siodło ujeżdżeniowe i zaraz mam konia dresażystę, kupuję skokówkę i jestem skokowcem. Filmik świetnie nadawałby się do wątku "rekreacyjnie" który zresztą niesamowicie podoba mi się na tym forum, bo na innych bycie amatorem,rekreantem to wstyd. Sama jeżdżę na siodle west bo zakochałam się w nim okrutnie,coś tam próbuję,polepszam ale herezją byłoby nazwanie tego jazdą w stylu western a mojego konia westowym.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a ja sobie kupiłem gejowskie spodenki do jazdy konnej i czuję się pełnowartościowym topowym gejem ...
arkady66

amigo1312

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
ludzie nie spinajcie się tak nie wyczuwacie sarkazmu w opisie tego filmiku? :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
jak wyczuwam sarkazm to mi jedziesz że nikt warszawiaków nie lubi a jak cię oceniam i wyceniam to się tłumaczysz ... nie ważne , pisz , kręć , wrzucaj linki oby to nie było poniżej godności koniarza ... amen
arkady66

amigo1312

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
no dobra nie daliście się nabrać, to nie jest jazda w stylu western, to jest galop w siodle western jak naisał frostiness :D

amigo1312

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 29 listopad 2013 - 08:27 napisał

jak wyczuwam sarkazm to mi jedziesz że nikt warszawiaków nie lubi a jak cię oceniam i wyceniam to się tłumaczysz ... nie ważne , pisz , kręć , wrzucaj linki oby to nie było poniżej godności koniarza ... amen
dziękuję za pozwolenie a Ty oglądaj, komentuj i krytykuj i oby to nie było poniżej godności człowieka ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych