Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[adresy] sklepy jeździeckie

252 odpowiedzi w tym temacie

Labi

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Ja kupuję w Katowicach w takim hipermarkecie sportowym "Go Sport" albo w Grodźcu w "Amigo". Go Sport znajduje się koło Geanta i 3 Stawów, adresu nie znam... A Amigo ma stronę swoją: www.amigo-konie.pl .

lu

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Koński Świat
Konstancin-Jeziorna
ul. Warszawska 31 lok. 6B
tel.(022) 717 47 10

duży wybór, dobre ceny, rabaty

Ligeia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1010 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa

Labi napisał:

Ja kupuję w Katowicach w takim hipermarkecie sportowym "Go Sport" albo w Grodźcu w "Amigo". Go Sport znajduje się koło Geanta i 3 Stawów, adresu nie znam... A Amigo ma stronę swoją: www.amigo-konie.pl .

Ja natomiast nie polecam "Amigo" jeśli chodzi o zamawianie via Internet. Na przesyłki czeka się tygodniami, więc jeśli komuś niespecjalnie zależy na towarze to może ten sklep jest dobry.

[ Add: Wto 01 Lut, 2005 21:20 ]
Natomiast jeśli chodzi o http://www.equishop.pl to zamawiałam u nich ochraniacze i jedyny mój komentarz to: oszukańcza firma, zero szacunku do klienta. Zamówiłam ochraniacze w promocji, natomiast okazało się, że nie została ona uwzględniona i nagle ze strony zniknęła. Nie wspominając już o tym, że trochę pozmieniali ceny samych ochraniaczy, żeby prawdopodobnie uniknąć płacenia za przesyłkę. Zdecydowanie odradzam, ponieważ ochraniacze Veredusa zapewne można kupić gdzie indziej, a nie w sklepie z nieuczciwym podejściem do klienta.

Gość_hekuba_*

• Gość
bialystok wymieniony to trojmiasto moze:
arpav na zimowita czy czegotam w oliwie
na hipodromie w sopocie (pani jak pytalam o pewien specyfik to popatrzyla na mnie i stwierdzila z politowaniem ze bardzo drogi, ceny niebardzo chciala podac... hmmm... nie zalezy jej na sprzedazy czy co?)
w CH madison na gorze w folwarku zwierzecym jest stoisko konskie ale jakos je odgrodzili i nie wiem o co chodzi ;P
jeszcze sa jakies, ale ja niezorientowana :lol:

Gość_Kofeina:)_*

• Gość
Sosnowiec i okolice Piaf www.piaf.slask.pl no i amigo w będzinie

Anita

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 952 postów
  • Miejsce zamieszkaniag-ce
www.kavalkade.pl
Anitasc

Nikt Szczególny

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
Nowa - jeszcze ciepła strona sklepu PALOMINO z Warszawy http://www.palomino.horsesport.pl

Gość_@_*

• Gość
A ja uważam, że najlepszy sklep w Warszawie to Stajnia na Polnej i teraz jeszcze na Zajączka (NOWY !!!)

Gość_@_*

• Gość
aaaaa zapomniałam dodać, że w tym nowym sklepie porad dostarcza Pan Wojciech Mickunas :P:):D:D

Anaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 87 postów
  • Miejsce zamieszkaniaW-wa
stajnia - jak dla mnie tragicznie droga! Ostatnio pytałam o ceny tych samych ochraniaczy eskadrona na tyły - w Mustangu (notabene naprawdę nie najtańszy sklep) - ok. 140 pln, a w stajni - 180! Szok! Na stronach www niemieckich sklepów te same ochraniacze kosztują jakieś 110 pln. Z marżą... No to halo? ile oni mają % przebicia ceny?:/ Ja się już nauczyłam sprawdzać ceny po prostu w różnych miejscach, bo naprawdę można się naciąć na kilkadziesiąt złotych... (nie mówię tu akurat o stajni tylko o różnicy pomiędzy poszczególnymi sklepami...)

[ Add: Czw 10 Mar, 2005 19:55 ]
Hmm... a co do strony Palomino - bardziej mi się podobała poprzednia wersja :P
pozdr.
Anaa

Wiedźma

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
Anaa - ja robie dokladnie tak samo - porownuje ceny w roznych miejscach i dopiero kupuje ;)

A propos - przybedzie nowy sklep w Warszawie na Ursynowie na Braci Wagow - otwarcie 2.04. (kto byl na Torwarze, ten na pewno wie) ;)

Śnieżynka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
www.equishop.pl To bardzo dobra firma. Wspaniale traktująca klienta. Można zamówić siodła do testu. Można zamówić mierzenie w celu dopasowania i konia i jeźdzca do siodła. Gdyby ten sklep nie dbał o klienta to nie miał by tak dobrej opinii by dostarczyć sprzęt naszym olimpijczykom.
Sklep mieści sie w Katowicach na ul. Klonowej .
Natomiast był okres kiedy wstrzymano wysłki z powodu nieuczciwości klientów. Może miałaś akurat pecha. :)
Koń też człowiek

Cityboyek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 88 postów
Sklep Jeździecki "KALIF"
ul.Oleska 117 OPOLE

Gość_aska_*

• Gość
Czy ktos z Was korzystal juz z nowego sklepu www.konik.istore.pl? Nigdy wczesniej nie korzystalam z uslug sklepu internetowego. Mam troche obaw, a wlasnie tam upatrzylam sobie kask. Pomozcie, zalezy mi na czasie.

Koniczka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2348 postów
korzystałam, wszystko ok.
“Choose a job you love and you will never have to work a day in your life.”
- Confucius.

meggii

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPoludnie USA
www.starymlyn.com.pl
Sporo rzeczy tu zamówiłam i jestem bardzo zadowolona.Niektóre ceny naprawde niskie.Tania przesyłka.Polecam
Dwa pikne kasztany w jednej stajni stały-jeden duży drugi mały!

Kroliczek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSlask
W Katowicach przez przypadek odkrylam ciekawy, nowo otwarty sklep jezdziecki:
"Hipodrom"
ul.Kłodnicka 16, Katowice - Brynów
tel/fax. (032) 353 59 72
kom. 602 633 846, 509 757 820
email: hipodromsc@wp.pl
Krolik

centa_k

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejsce zamieszkaniakatowice
byłam w "Hipodromie" na Kłodnickiej 16 i jest fajnie. Jutro kupuję tam palcat i rękawiczki.
W miarę dobra cena. :twisted: :twisted: :) :)

[ Add: Czw 16 Cze, 2005 20:05 ]
Byłam w GO Sporcie fajnie tam i tanio . Rękawiczki kupiłam za 12 z czymś, a ujeżdżeniówkę za 16 z czymś.
polecam :) :) :)

Seishin

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 899 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Go Sport ma faktycznie dość niskie ceny ;) Jeżeli chodzi o Łódź to ja polecam Equitom-ceny może nie najniższe, ale ciekawa oferta i jeszcze nic co od nich kupiłam mnie nie rozczarowało :cry: Produkty nie są uszkodzone, a sprzedawcy zawsze służą radą (najcześciej opartą o własne doświadczenia) :D Inny sklep to Eltan-bardzo tanio, miła obsługa i także służą poradą. Na koniec jest sklep Hippoland-tutaj niektóre rzeczy są droższe, niektóre tańsze... A zapomniałabym jeszcze Parforce-to producent sprzętu, więc ceny są niskie, sklepik mały i zakamuflowany. Większość towarów nie jest wystawiona, ale można je obejżeć w katalogu i zamówić.
Zaraz dopiszę adresy tych sklepów tylko znajdę :roll:

„El-tan“ Sklep Jeździecki
ul. Rzgowska 180 lok. 15
93-311 Łódź
E-mail: sklep@eltan.pl
Tel. kom.: 0048 604 14 99 72
Fax: 0048 42 646 18 08
http://www.eltan.pl

"Equitom"
ul. Nowomiejska 3
91-414 Łódź
e-mail: equitom@equitom.com.pl
tel./fax (0-42) 631-04-85
http://www.equitom.com.pl

Par Force
ul.Piotrkowska 109
Łódź
http://www.parforce.com.pl

"Hippoland"
ul. Pojezierska 2
91-322 Łódź
info@hippoland-pl.com
hippoland@poczta.fm
tel. (48) 0-42 255 68 08
tel / fax 65 43 800
http://www.hippoland-pl.com

Gość_Niunieczka_*

• Gość
Warszawa:
ul. Modlińska 219a [co do numeru nie jestem pewna]
Na przeciwko hym... budynku z dużym napisem "senda"
A co do kasztanki, to chyba juz jej nie ma.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych