Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[adresy] sklepy jeździeckie

252 odpowiedzi w tym temacie

bronta

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 86 postów
Zapraszam do nowo otwartego sklepu:
Sklep Jeździecki "NA GÓRCE"
Międzyrzecze Gr. 4 ( ul. Strażacka )
5 km od Bielska-Białej
e-mail: nagorce@vp.pl
tel: 608 390 952
czynne:
Poniedziałek 10-18
Środa 10-18
Sobota 9-13

Gabig84

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
nowy sklep internetowy www.gnl.pl

ko-nika

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
dobra robote odwalaja sklepy internetowe... ja czesto z nich korzystam...

Anita

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 952 postów
  • Miejsce zamieszkaniag-ce
zapraszam do www.kasztanka.pl
Anitasc

magdzik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
A ja znalazłam newwwwsaaa po całości...super rzeczy www.horseequipment.pl
Natura wszystkim nam daje możliwość szczęścia, pod warunkiem, że umiemy je dobrze użyć.

Romekkk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Witam ja tez sprowadzam niektóry sprzet amigo z tym ze oni sprzedaja mi troszke taniej jak był by kilka osób chetnych to moge zrobic takie zamówienie, zamówienie z rególy jak składam to składam w czwartek paczke dostaje w piatek i albo jeszcze w piatek wysyłam albo w poniedziałek z samego rana.Jak cos to proszę sie zgłaszac na pw zajmuje sie tym fachowo zadnej osoby za przeproszeniem nie ,,olewa,,z kazdym porozmawiam i doradze..

Lesia

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaMIKAM
Skoro już jesteśmy przy sklepach. Najczęściej zamawiam w internecie bo w gorzowie i okolicach niestety nie ma typowych sklepów jeździeckich. Może znacie jakies dobre sklepy internetowe?? tylko jak chodzi o cene to bez przesady żeby nauszniki nie kosztowały 200zł ;D
Lesia+Bx2 ;**

herma

latająca wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3940 postów
  • Miejsce zamieszkaniapod lasem
Zależy co chcesz kupować, moje typy to:
GNL, Okser, Horses, Pasi-konik, animalia, amigo, apollosa, eltan, dla konia
Dołączona grafika

dominique

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1267 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPosen~!
Polecam sklep Lorens w Poznaniu- większość rzeczy dostępna, na życzenie sprowadzają, a przy większych zakupach można liczyć na rabat.

biedrona.145

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1562 postów
a jeśli chodzi o bryczesy to jakie sklepy są dobrze w nie zaopatrzone? interesuje mnie również oferta dotycząca czapsów
"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń, na pierwszym miejscu chłopak, a przed nim tylko koń"

magdzik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Ja polecam www.horseequipment.pl chyba maja dużo rzeczy na magazynie,ponieważ długo nie czekałam. Zamówiłam pad Anky i w 2 dni miałam go w domu. Dla mnie bomba
Natura wszystkim nam daje możliwość szczęścia, pod warunkiem, że umiemy je dobrze użyć.

Lesia

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Jak chodzi o bryczesy to nie radze kupować w masterjang.pl bynajmniej u mnie sie nie sprawdziło. Jakościowo są beznadziejne tak samo jak czapsy :razz:
Ja teraz szukam 2 kantarków ale zależy mi żeby były wytrzymałe (niekoniecznie skórzane jakoś nie przepadam) oraz czapraka amortyzującego. Przejrzę te strony które podaliście :cool:
Lesia+Bx2 ;**

herma

latająca wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3940 postów
biedrona.145, w eltanie masz piekeury w dobrej cenie : http://eltan.pl/pl/index.html, duży wybór bryczesów w GNL, Oxer i Amigo
poza tym w dla konia http://www.dlakonia....ct/product/1922
koleżanka ma takie i bardzo sobie chwali
Polecam też Inter Api - trzeba się zarejestrować, to przyślą katalogi na maila a potem zadzwonić i zamówić. Działają szybko i sprawnie. A czaprak dobrze amortyzujący to z czystym sumieniem mogę polecić Anky, poza tym:
http://sklep.horses.pl/product-pol-2193 ... zarny.html
ten model ma jeszcze grubszą wersję za 140 pln ale nie wiele się różni
Poza tym fajne są Kavalkade z piankową nakładką: trwałe i nie ubijają się
Dołączona grafika

Lesia

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Właśnie myślałam o kavalkade ostatnio bardzo cenie sobie tą firmę.
Lesia+Bx2 ;**

Carenzo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczecin
Ja zamawiałam ostatnio (co prawda z internetu) ze sklepu http://equiversum.pl/ we Wrocławiu, szybka dostawa i wg mnie mają duży asortyment.

Dołączona grafika

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...
Podobno jest nowy sklep na Lutomierskiej w łodzi.na pewno był internetowy wcześniej ale stacjonarny od niedawna.
M.

herma

latająca wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3940 postów
abstrakcyjna,końskie działy w Decathlon w Gliwicach, Go Sport w K-cach, jest też podobno fajny sklep przy Ośrodku Jeździeckim w Szałszy, ale znam ten sklep tylko ze słyszenia i jak najbardziej equivesum, świetny kontakt, sprowadzają towar tez na zamówienie spoza oficjalnej oferty no i mają przyzwoite ceny.
Dołączona grafika

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze wsi
Pumcia, jest i ma fajny asortyment.

Ta dam: stronka owego sklepu: www.gnl.pl
Jak klikniesz na sklep stacjonarny to Ci się wyświetli adres i mapka dojazdowa...

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów

paula;) napisał:

adres i mapka dojazdowa...
hehe..bez mapki nie trafisz, a najlepiej sobie wydrukować i mieć przy sobie. Ja stojąc prawie pod sklepem i tak dzwoniłam i prosiłam o dokładne instrukcje :evil:

Swoją drogą sklep naprawdę godny polecenia. Duży wybór na miejscu i miła obsługa :wink:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

kirioo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLegnica
Tak jak użytkownik magdzik jestem rowniez zadowolony ze sklepu internetowego horseequipment.pl sklep spelnil moje oczekiwania, szybka obsługa i duzy wybor produktow, ja osobiście kupowałem pasze Eggersmanna Cool Mix, na pewno jeszcze cos w tym sklepie kupie, polecam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych