Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Siodła skokowe

25 odpowiedzi w tym temacie

Pecora

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ja również mam i z całego serduszka polecam Daw Mag Grand Prix! :) Ale niestety muszę się z nim rozstac bo zmienilam konia i potrzebne mi o rozmiar mniejsze. Swoją drogą.. moze ktos akurat poszukuje go w rozm L a ma na zbyciu M ?

Aydindril

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
dziękuję wszystkim za rady. :)
udało się odłożyć trochę więcej pieniędzy i uzyskać wsparcie finansowe. Dzięki temu czekam na nowego Daw Maga Grand Prix, robionego pod wymiar do mojego xx. Mam nadzieję, że wkrótce do mnie dotrze i skończą się problemy z niedopasowanym sprzętem.

Melisa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Na przyszłość - jak chcesz dopasować dobrze siodło skokowe, to polecam ten adresik: http://www.prestigei...dla&sub=skokowe oprócz wyboru siodeł masz też wsparcie bezpośrednio na czacie, ale możesz skorzystać z porad zamieszczonych na stronie. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że przydatne :)

geryk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Hmm jaki jest w ogóle koszt takiego siodła? to zależne od materiałów wykonania? Można coś zamawiać przez internet? ;)
Laserowa liposukcja to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.

januszpanek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTczew
Racja, Daw Mag Grand Prix to bardzo dobry wybór!

silver12x

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Zamówiłem Daw Mag Grand Prix i jestem bardzo zadowolony cieszę się z tego wyboru :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych