Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

książki

306 odpowiedzi w tym temacie

Tomy2

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRosja
Ja polecam biografie szczególnie fajna jest biografia Arnolda Schwarzeneggera albo Zlatana Ibrahimovicia.

karolinka777

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Ja czytam kryminały i polecam serię Agathy Christie :)

monter

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Czytałem ksiązki, chociaż wolę współcześniejsze wydania. Dla miłośniów kryminałów polecam zdecydowanie:

książki z serii Millenium ( na przykład ostatnią mężczyzna, ktory gonił swój cień)
Dziewczynya z Brooklynu
Ostatnia chowa klucz
Co nas nie zabije

Kilka nowości. W bibliotekach raczej ich nie znajdziecie, ale można kupić je niedrogo na przykład w Bonito: https://bonito.pl/l-357-0-kryminal

Uberbaal

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKrosno
Polecam Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk. Spora to lektura, ale warta poświęconego czasu. Wciąga, inspiruje, zmusza do refleksji. Super

galop

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Ja polecam pozycję: Lem, życie nie z tej Ziemi

janbuk1

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
polecam wszystkie książki wydawnictwa czarne, zwłaszcza z serii amerykańskiej. super literatura faktu!

TeoDor_T

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Ja tam polecam książki historyczne i psychologiczne. Nie jest to związane z końmi ale zawsze wzbogacą o wiedzę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych