Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Najlepszy trener WKKW

94 odpowiedzi w tym temacie

koniaraa125

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3100 postów
dlamnei to jest wielki autorytet i bez wzgledy kto jak Go ocenia dlamnei na zawsze zostanie czlowiekiem do nasladowania !!!!!
"Największe Szczęście W Świecie Na Końskim Leży Grzbiecie"

królik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 76 postów
  • Miejsce zamieszkaniajaskinia
nie wyczuwam opozycji, do twojego zdania, w moim wpisie

kimik

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Jeśli chodzi o Jacka Krukowskiego to jest świetny tylko że nadal startuje i to czasem jest pewien problem. Jurka natomiast nie polecam- z doświadczenia i w trosce o zdrowie waszych koni. :lol:

lelia

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
A co masz dokładnie na myśli, bo ja znam osoby, które właśnie Jurka chwalą?

grallinka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
a jarecki?

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWLKP.
Śluarczyk - to przeszłość i zaprzeszłe metody..., nie do końca przyjazne dla konia i jeźdźca. Dlaczego nie młodzi, choć doświadczeni już i tytułowani, jak np. Łukasz Kaźmierczak?
Więc lepiej nie rzucać się pod wiatr,
więc lepiej nie walczyć gdy tak żal...

FABAPI

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Czy na południu Polski (np w małopolsce) ktoś trenuje WKKW ? Ewentualnie czy jest jakiś trener który podjąby się konsultowania zawodnika z okolic Krakowa ?
FABAPI

rastaman

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz haju

My Bartolomeo napisał:

Śluarczyk - to przeszłość i zaprzeszłe metody..., nie do końca przyjazne dla konia i jeźdźca. Dlaczego nie młodzi, choć doświadczeni już i tytułowani, jak np. Łukasz Kaźmierczak?

Szczerze? Nie polecam... Widziałem jego, ekhm... "Zawodników". Tj. jego podopiecznych, których trenuje... Jeżeli naprawdę tak jest, że o tym, czy ktoś jest dobrym trenerem mówią wyniki i styl jazdy podopiecznych, no to nie warto z Nim trenować.

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz nieba

rastaman napisał:

My Bartolomeo napisał/a:

Szczerze? Nie polecam... Widziałem jego, ekhm... "Zawodników". Tj. jego podopiecznych, których trenuje... Jeżeli naprawdę tak jest, że o tym, czy ktoś jest dobrym trenerem mówią wyniki i styl jazdy podopiecznych, no to nie warto z Nim trenować.

Mam pytanko od niedawna jezdzę wkkw i chciała bym się coś dowiedzieć właśnie o Łukaszu.Jak jeżdzi,jak trenuje no i może ile ma lat?? :)
w sercu dziewczyny gdy położysz je na dłoń na pierwszym miejscu chłopak a przed nim tylko koń... :*

ismena

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxxx
hehe kazmierczak... no chyba ze ktos chce kosic cale parkury :)

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
A którego z wkkw-istów zmorą nie jest parkur?????czekam na propozycje :smile:
A ostatni Biały Bór?! Gdzie ci Polacy w 3* ?

Każmierczak - 27 lat.

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów

My Bartolomeo napisał:

A którego z wkkw-istów zmorą nie jest parkur?????czekam na propozycje :smile:
A ostatni Biały Bór?! Gdzie ci Polacy w 3* ?

Każmierczak - 27 lat.

dzięki za odpowiedź ale powiedźcie mi o nic coś jeszce.Widze ze za bardzo nie lubicie się wypowiadać! Chyba każdy wkkw-ista ma problem z parkurem jeśli jego specjalizacją są rajdy.Popatrzcie na zawodników którzy kiedyś jezdzili wkkw-u a teraz jezdzą skoki.Na początku było im trudno a teraz są mistrzami przykładem moze być dodek...

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
No, właśnie dlatego teraz jeżdżą skoki...bo to była ich specjalność, a wkkw jak sama nazwa wskazuje jest dyscypliną, w której jeżdziec i koń są uniwersalni!

ismena

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxxx
Dodek jest mistrzem?? w czym?? to ze byl to sie zgodze, ale teraz co osiaga? wczesniej medale same a teraz na koncu MP..

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów

Cytat

Dodek jest mistrzem?? w czym?? to ze byl to sie zgodze, ale teraz co osiaga? wczesniej medale same a teraz na koncu MP..

no po ostatnich zawodach pokazał ze jest jednak dobrym jeźdźcem.Dorównuje Ludwiczakowi na zawodach daje z siebie wszystko.Ma dobre konie ,jest liderem klubu to chyba moze świadczyć o tym ze jest dobry.Nie ważne na którym miejscu jest ważne ze startuje i ma swoje osiągniecia. :smile:
w sercu dziewczyny gdy położysz je na dłoń na pierwszym miejscu chłopak a przed nim tylko koń... :*

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
I nikt zasług mu nie umniejsza! Ale... mowa była o trenerach wkkw! A więc wróćmy do tematu. Dało sie zauważyć come back Mariusza Kleniuka na polskie crossy, ktś wie skąd te zmiany????

Condina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Miejsce zamieszkaniawlkp
A czy ktos wie czy p. Kowala nadal trenuje WKKWistów?

martynka91

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Pan Józef ;]
www.konik.com.pl - polecam !

Spahis

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Uważam że najlepszymi trenerami są Wierzchowiecki i Szłapka, a trener Wierzchowiecki do dla mnie dodatkowo prawdziwy żelazny człowiek, którego podziwiam.

Uważam jednak że jeżeli ktoś szuka trenera, to najlepszy będzie Szłapka, bo Wierzchowiecki trenuje Ludwiczaka i nie ma czasu. Szlapka jest wymagajacy, ale wspanialy psycholog i umie znalesc odpowiednie srodki treningowe do konkretnej pary kon-jezdziec.

gacek :)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz ziemi obiecanej
ja trenowalam w bialym borze przez 3 lata (jak do szzkoly tak chodzilam ) i wiem ze jarecki, rajnetrt, kazimierczak i slusarczyk to 4 zupelnie inne style jazdy, ale od kazdego z nich mozna sie b. duzo nauczyc kazimierczak trenuje bardziej bezstresowo ale nie pamietem psoby ktoraby narzekala na kego lekcje, kamil to samo wiem ze on na zawodach (zwlaszcza w ujezdzeniu) czesato na opinii jedzie i ze go wszyscy lubia albo lubili (niewiem jak jest teraz po od 1,5 roku poza granicami jestem) ale swoje tez wie i umie to przekazac, co do jareckiego do taz ma dobra szkole nigdy nie narzekalam bo jego wyniki w sporcie tez cos mowia, co do slusarczyka to jest zboczony i cham ma takze drastyczne metody ale i to skutkuje na niektorych
Być zwyciężonym
i nie ulec
to zwycięstwo
zwyciężyć
i usiąść na laurach
to klęska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych