Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

z ciekawości

14 odpowiedzi w tym temacie

agazw

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Hej ;) Przygotowana na krzyki, drwiny i pukanie w głowę chciałabym zapytać jak myślicie czy istnieje szansa, że znalazłby się trener który zgodziłby się zrobić ze mnie sportowca w zamian za pracę? Chętnie poświęciłabym się temu bez reszty i trenować dzień w dzień jednak nie mam wiążących się z tym funduszy i tak sobie tylko marzę.. może gdzieś za granicą?.. Jeżdżę cóż.. wg mnie słabo.. na ten moment uczę się na wyścigach.. jednak zawsze chciałam skakać.. a wkkw to już w ogóle kosmos.. :)

Crazy Jumper

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa
A czy masz swojego konia ?

agazw

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
nawet tego nie mam.. :(

Crazy Jumper

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa
Są stajnie które za pracę (wachty) prowadzą treningi , tak samo w czasie wakacji jak pomoc przy obozach.
Jeśli jeździła byś dobrze to są stajnie i osoby które dają konie do jazdy.Trzeba szukać ,popytać.

Korys.

Korys.' totalna menda, ktora niczego nie wniosla na forum

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 4131 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
a ile masz lat tak właściwie ?

agazw

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
23

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
a co potem ??
No ok. w teorii jestem w stanie za prace Cie uczyc, ale pewnie chcialabys sprawdzac umiejetnosci na zawodach, I co oczekujesz, ze koszty transportu konia, wpisowe, startowe licencje lekarz - to wszystko chcesz odpracowywac?? Cienko widze.
Chyba, ze w jakims duzym klubie, ale te nie przyjmuja osob nie / slabo jezdzacych.

Poszukaj, czasem, mozna znalezc cos w okolicy, szczegolnie w zimowych mcach, gdy konie stoja, bo klientow brak.

agazw

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
nie myślałam jeszcze o tym wszystkim. gdyby mnie było normalnie stać to już od maleńkości miałabym konia i teraz jeździła tysiąc razy lepiej.. powinnam się już pogodzić z tym, że jest to sport raczej dla bogatych ludzi. w koncu wkłada się kupe kasy w nagrode dostajac flo.. mimo wszystko zawsze mi tak smutno gdy ogladam zawody..

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Cała jazda konna (nie tylko sportowa) jest drogą rozrywką. Ale to nie znaczy, że osoby uboższe nie mogą jej uprawiać :) Jest takie powiedzenie "chcieć to móc", więc jeżeli jest to Twoje marzenie to po prostu spróbuj je spełnić i tyle. Tym bardziej, że spełnienie go nie jest niemożliwe. Pojedź do stajni jednej, drugiej, trzeciej, popytaj i dowiedz się. Myślę, że jeśli umiesz zajmować się końmi (czyścić, siodłać, wyprowadzić na padok, przyprowadzić do stajni itp) to powinno Ci się udać coś znaleźć :)
Ja życzę Ci powodzenia :)
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
Aj tam.. nie trzeba od razu startować nie wiadomo w czym ;) Często są takie zawody towarzyskie lub międzystajenne.. gdzie się nawet i wierzchem na nie dojeżdża.. ;) a co do pracy za jazdę, to bardzo dużo stajni poszukuje takich osób.

Zawsze też można starać się mieć w przyszłości taką pracę, po której stać by było nas na konia i zawody ;) Dla chcącego nic trudnego (w sensie godzić i pracę i sportowe hobby)
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
  • Miejsce zamieszkaniatak
ja tak zaczelam jezdzic, moich rodzicow w zyciu nie byloby stac na moje jazdy konne. Zaczelam pomagac jako dziewczynka w stajni u mnie w miasteczku, czyszczenie koni, obornik, wyprowadzanie koni, ubieranie itp. Za to moglam jezdzic, co prawda w sezonie letnim to tylko praca, praca, praca, czyszczenie koni, ubieranie, caly dzien oprowadzanki ale po sezonie jazdy. Moze zaden to sport ale podstaw sie tam nauczylam. Pozniej pomagalam w stajniach, gdzie juz wiecej jezdzilam konie niz robilam i konie oczywiscie byly mniej skalane rekreacja, wiec mozna bylo na nich cos wiecej :) Mozliwe jest wszystko kwestia tylko pojezdzenia po stajniach i popytania.
Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą że mogą...

parada34

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
Strój na zawody też trochę kosztuje...

klaudiandm6

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3005 postów
Parada, a czy musi być nowy i firmowy?
"Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy."

parada34

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Miejsce zamieszkaniazachodniopomorskie
no, nie musi.

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie

Wyświetl postUżytkownik agazw dnia 22 kwiecień 2014 - 21:24 napisał

nie myślałam jeszcze o tym wszystkim. gdyby mnie było normalnie stać to już od maleńkości miałabym konia i teraz jeździła tysiąc razy lepiej.. powinnam się już pogodzić z tym, że jest to sport raczej dla bogatych ludzi. w koncu wkłada się kupe kasy w nagrode dostajac flo.. mimo wszystko zawsze mi tak smutno gdy ogladam zawody..

I co znalazłaś taką stajnię ?
titina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych