Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Poszukuje konia ADMIRAŁ SM

6 odpowiedzi w tym temacie

adelajda

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze stajni
Szukam konia Admirał. http://www.bazakoni....irasm-jung-adia
Jako źrebak stał w Stajni Malwinka na Krzywej Wsi (za Aleksandrowem Łódzkim). Następnie został sprzedany i stacjonował w Ksawerowie, niedaleko Łodzi. A teraz nie mam pojęcia. Jakby ktoś coś wiedział to bardzo proszę o kontakt.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
jaka nagroda jest przewidziana za informacje ? wszak nie od dziś wiadomo że szybka informacja jest najcenniejsza ....
arkady66

adelajda

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Liczyłam na bezinteresowną pomoc, bo nie prosze o wiele. Aczkolwiek jeśli coś wiesz i oczekujesz za swoją wiedzę wynagrodzenia, napisz na pw , może jakoś się dogadamy. ;)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
e tam na pw zawsze obiecanki ... liczę na publiczną ofertę co by potem nie było że żle się zrozumieliśmy .. bezinteresownie to potem mnie każdy ciśnie o więcej i więcej i gratis ..amen .. konkretnie
arkady66

adelajda

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Bóg Ci niech w dzieciach wynagrodzi i będziesz miał dobry uczynek na koncie, mało ? ;-) Mnie tak samo jak Ciebie interesują konkrety, nie będę 'cisnąć' o więcej. :-)

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
A po co Ci ta informacja ?
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
bo ludzie teraz wszystko co darmo gromadzą nie wiadomo po co ... haha
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych