Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co zrobić by zostać dżokejem lub pracować na służewcu.

6 odpowiedzi w tym temacie

MalwinaJulia

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Witam! Mam 17 lat, od 10 lat jeżdżę konno, od 7 startuje w zawdach skokowych i ujezdzeniowych. Kilka miesięcy temu musiałam niestety sprzedać swojego konia... ;( moim odwiecznym marzeniem było wystartowaanie w wyścigach, chciałabym to marzenie zrealizować. Mam 165cm i waze koło 50kg. Posiadam licencje zawodnika A B C i oczywiście ksiązeczke lekarską. Chciałabym się dowiedzieć co mam zrobić żeby tym dżokejem w przyszłości zostać albo chociaż pomagać w stajni wyścigowej. (mieszkam w warszawie). Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
w twoim wieku Szczepan Mazur miał już wygranych z 80 gonitw ... musisz przede wszystkim nauczyć się wstawać rano i tak na próbę przez kolejne dwa miesiące powiedzmy o 4 rano ... potem napisz jak ci poszło ... po tym okresie dostaniesz kolejne instrukcje
arkady66

ogooreczek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Widać ze jestes zorientowanym czlowiekiem, wiec mam pytanie. Orientujesz sie moze czy gdzies w wawie lub okolicy trenuje ktoś klusaki? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
tak posiadaczem 5 kłusaków jest Zbigniew Boniek i widziałem jak trenuje na Służewcu ...
arkady66

ogooreczek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
A ktos mniej prywatny? Może zapytam wprost czy jest możliwość załapania do pracy w warszawie do klusakow?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
to ci odpowiem wprost ... nie ma takiej możliwości ... zbyt niszowy sport w naszym kraju . Wyścigi kłusaków nie mają tradycji , są mało widowiskowe i mają mało dni wyścigowych ... jest takich kilka stajni w rejonie szczecina ...
arkady66

ogooreczek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
tak, wiem swietoszewo, pracowalam tam, ale mieszkam teraz w warszawie i szukalam w okolicy. Dziekuje bardzo za odpowiedzi i poswiecony czas ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych