Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Dolina Baryczy

2 odpowiedzi w tym temacie

Dylsien

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
Zastanawiam się nad wycieczką Doliną Baryczy. Według opisu szlak ten wiedzie na pograniczu województw wielkopolskiego i dolnośląskiego, przez gmin Ostrów Wielkopolski, Sieroszewice, Przygodzice, Odolanów i Sośnie. Liczy około 100 km, choć docelowo ma mieć długość 300 km i prowadzić do ujścia Baryczy. Możliwe jest rozpoczęcie szlaku w dwóch miejscowościach: Sadowie lub Strzyżewie; następnie oba dojazdy łączą się i wiodą do leśniczówki Klady, przez Dębnicę, Trzcieliny, Hutę, Mariak, Moją Wolę. Wędrówkę można zakończyć w Możdżanowie lub w Porębach. Znacie ten szlak?

Magda Pawlowicz

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów
ja w zasadzie mieszkam w Dolinie Baryczy ale szlaku nie znam, poza kawałekim koło nas:-)
Dołączona grafika

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów
Ja z racji tego, że jestem z Ostrowa znam większość wymienionych miejsc. O szlaku słyszałam, ale tylko słyszałam, natomiast nie spotkałam się z nikim, ani też nie słyszałam, żeby był on w jakikolwiek sposób uzytkowany przez turystów.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych