Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pomoc w transporcie uratowanego konia!

3 odpowiedzi w tym temacie

Zwierzęta Eulalii

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Witajcie. Jakiś czas temu dostaliśmy list z prośbą o pomoc dla Kuby - konia emeryta, który po wielu latach pracy, gdy juz nie był do niej zdolny, miał trafić pod nóż. Udało się nam nakłonić właściciela do oddania konia, udało się także (cudem) znaleźć mu nowy dom. Niestety tu pojawia się kolejny problem - trzeba go przetransportować, a ceny jakich żądają osoby zajmujace się transportem nie mieszczą nam się w głowie i znacznie przekraczają nasze możliwości. My również nie jesteśmy w stanie przewieźć go sami, ponieważ jest to drugi koniec Polski... Szukamy wiec osoby, która w zamian za zwrot kosztów paliwa i ewentualnie niewielkiego zadatku mogłaby przetransportować konia. Suma kosztów byłaby wted znacznie mniejsza i dostępna dla naszego budżetu. Kubusia trzeba przewieźć z Jasienicy (woj. śląskie, k. Bielska-białej) do Jagodne (woj. mazowieckie, k. Siedlec) jest to około 350-400 km (zależnie od obranej trasy). Może znacie kogoś, kto byłby skłonny pomóc? Kontakt tel. 505964644 - wol. Daria Łysiuk

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja mogę wam przewieźć darmowego konia za 2 tys pln
skoro nie stać was na konia to chyba stać was na transport ... dajcie chociaż mi zarobić
arkady66

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
nie jestescie w stanie przewiez go Sami poniewaz jest to DRUGI koniec RP ????? :shock:

czyli jakby to bylo tylko 20 km, to moglibyscie, a dalej to juz szukacie jelenia ???
Puscic luzem, dojdzie w tydzien....

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
niestety ludzie mają już powyżej uszu akcji animalsów .... ode mnie ani złotówki , ani kilometra gratis ... dziękuję za uwagę
jelenie w terenie
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych