Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Problem z utrzymanem konia wyścigowego

5 odpowiedzi w tym temacie

Alex20

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
...

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Przecież masz trenera zapytaj jego.

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
moze teraz na wyscigach jezdzi sie samopas???
I ktos daje konie osobie nad nimi nie ponujacej???
yyyyyyyyyyyyy.............. :cool: :cool: :cool:

Alex20

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska

Wyświetl postUżytkownik danae dnia 28 sierpień 2014 - 20:20 napisał

moze teraz na wyscigach jezdzi sie samopas???
I ktos daje konie osobie nad nimi nie ponujacej???
yyyyyyyyyyyyy.............. :cool: :cool: :cool:
nie chodzi o to że nie panuje -,- tylko jest mi bardzo ciężko i moje pytanie brzmiało czy są jakieś techniki np mostek z wodzy
ja się dopiero uczę , jazda w tej stajni nie jest oparta na samowolce , trener mnie pilnuje i jak już wspomniałam uczy.

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
zdecyduj sie dziecko Rybki albo Akeawrium....
pozatym mazanie tresci watku zalozycielskiego to dziecinada, albo chcesz pisac na forum albo nie .

mosewa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Miejsce zamieszkaniakuj-pom

Wyświetl postUżytkownik Aleksandra.... dnia 28 sierpień 2014 - 20:44 napisał

nie chodzi o to że nie panuje -,- tylko jest mi bardzo ciężko i moje pytanie brzmiało czy są jakieś techniki np mostek z wodzy
ja się dopiero uczę , jazda w tej stajni nie jest oparta na samowolce , trener mnie pilnuje i jak już wspomniałam uczy.
Aleksandra spróbuj jeszcze raz zadać pytanie :) nie bardzo zrozumiaam o co Ci chodzi. Może osoby, które maja doświadczenie w jeździe konnej także nie zrozumiały. Internet nas ogranicza, gdyż nie widzimy siebie i nie słyszymy a to utrudnia przekaz. Ale spróbuj jeszcze raz, jest tu wiele miłych i uprzejmych użtkowników znających sie na rzeczy to z pewnościa Ci pomogą :) ja niestety jestem zielona więc merytorycznie odpadam. Ale wiem ,że jak sie przychodzi na lekcję jazdy konnej to nie wszystko jest dla nowicujsza jasne i oczywiste. Ja jak byłam pierwszy raz to nie wiedziałam co mam dokładnie zrobić jak osoba prowadząca lekcje powiedziała "daj mu łydkę" ... ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych