Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kto z kogo zrobił idiotę ?

3 odpowiedzi w tym temacie

Maruda

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Witam

Właśnie wróciłem z MP i PP Kucy w Strzegomiu. Miał tam miejsce pewien incydent, który do teraz nie daje mi spokoju. Dziewczynka na kucu C grupowym zajęła 2 miejsce w grupie A1 - paranoja, bo przez połączenie grupy a z b zrobił się już bałagan i nie bardzo widać co to za konkurencja - kucyki 110 jadą z tymi co mają 130 a jak widać i więcej.
Ale wracając do tematu : czy rodzice zaserwowali dziecku niespodziankę bo w swojej głupocie myśleli, że ten numer przejdzie, czy trener poprowadził zawodniczkę w taki sposób - tego się nie dowiemy. Bolesne jest to, że takie sytuacje się zdarzają już w sporcie najmniejszych dzieci, zawodniczka, która zajęła 4 miejsce przez osuztów nie stanęłą na podjum. Pokrzywdzonych jest wielu. Pytanie czy PZJ napiętnuje taką próbę oszustwa ?
Na koniec gratulacje dla zwyciężczyni - Julia byłaś niesamowita

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
no tak
z tym , że zdarzają pisze się przez ,,rz,, .... pozdrawiam
arkady66

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin
Połączyli grupy,bo kuców mało startowało. Czy to dobrze, wątpię. Powstała równie tajemnicza grupa D bis. Jedyne dobre w tym wszystkim, że kuce powstają z niebytu, co widać po liczbie zainteresowanych zwierzakami. Dla mnie to połączenie grup to nawet nie jest złe, mam dwa kuce 125-7 cm, w tym jednego wybitnie zdolnego.Łatwiej będzie mi znaleźć na niego nabywcę.

danae

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 920 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzerokie Pastwiska
Zdaje sie , ze tam byl protest zlozony i dziecko od kuca gr. C zostalo zdyskwalifikowane.

Nie uczciwosc na pewno ze strony trenera, czy rodzicow??
Nie wiadomo, bo jak sie ludzie nie znaja to patrza w trenera jak w obraz.

Na nagane z cala pewnoscia zasluzyli wszyscy " oficjele"
Ktos zgloszenie konia przyja, ktos na przegladzie konia ogladal, paszporty i certyfikaty wzr. ktos przeciez widzial....

I w tej smutnej historii zal wszystkich dzieci - bo to ma byc sport, ktory rozwija walory fair play???

To co dzieje sie na samej gorze ( kadra Rp), niestety scieklo tez na sam dol....

I tylko dzieci zal..................

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych